Шина для пальця ОП- 2 Реабилитимед
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 61
 

Опис Шина для пальця ОП- 2 Реабилитимед

Якісний український виробник на ринку ортопедичного приладдя не обійшов своєю увагою проблеми, пов'язані з лікуванням і реабілітацією травм кистьових закінчень – пальців. Медичні вироби виробництва компанії Реабилитимед прості в монтажі і зручні при шкарпетці і нічим не поступаються західним аналогам. Конструкція шини ОП- 2 дозволяє її самостійний монтаж користувачем і надійно фіксує травмований палець, запобігаючи неприємним больовим відчуттям.

Призначення ОП- 2

Прямим призначенням виробу є:
-надійна фіксація пальців на руці;
-швидка фіксація в нерухомому стані пальця;
-створення максимально комфортних умов і можливість роботи без накладення гіпсової фіксації;
-застосування як лікувального, так і профілактичного засобу.

Показання до застосування

Шину ОП- 2 жабу призначають для закріплення за наявності таких свідчень:
-Не складні переломи фаланги пальця з лікуванням консервативними методами;
-Вивихи і підвивихи пальців кисті руки і необхідності їх жорсткої фіксації в стабільному нерухомому положенні, в розпрямленому стані;
-Після хірургічного втручання в районі суглоба на первинних етапах реабілітації;
-Сильне травмування і забиття кистьових закінчень;
-Розтягування і розриви зв'язок на пальцях руки, які можуть впливати на можливість неповноцінного управління кінцівками кисті.

Конструктивні і функціональні особливості

1. На відміну від бейсбольної шини ОП- 1, ортез ОП- 2 має меншу довжину і тому він мобільніший, займає менше місця і практично не помітний в прикріпленому стані.
2. Основа виробу виготовлена з м'якого сплаву алюмінію, що дає можливість трохи деформувати шину для зручності користувача.
3. Стабільність і надійна фіксація травмованого пальця за рахунок жорсткості основи ортеза.
4. Простота конструкції і монтажу спрощує процес монтування продукту в необхідному місці без допомоги з боку третіх осіб.
5. Легка зміна форми ортеза не відбивається на його фізичних характеристиках, що гарантується міцністю і якістю виготовлення.
6. Можливість миття шини і невеликої дезинфекції забезпечує збереження привабливого зовнішнього вигляду і функціональних властивостей.
7. Мала вага служить запорукою непомітності на пальці в процесі застосування, що позначається на продуктивності праці і зосередженні уваги.

Мінуси

Не дивлячись на безліч позитивних сторін використання, до мінусів слід віднести застереження по використанню ортеза коли:

  • Є присутніми шкірні захворювання або гнійні рани в місці необхідної установки. В цьому випадку перед накладенням шини потрібна консультація у спостережуваного лікаря.
  • Поверх дуже чутливої ділянки накладення шини слід надіти повністю облягаючу підкладку або підкласти тканинні проставки.
  • Негайне припинення носіння ОП- 2 у разі виникнення неприємних відчуттів в зоні застосування. Відновлення курсу терапії слід починати тільки після консультації з лікарем.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create