Тонометр напівавтоматичний BP N2 Easy Microlife

Тонометр напівавтоматичний BP N2 Easy Microlife
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 81
 

Опис Тонометр напівавтоматичний BP N2 Easy Microlife

Напівавтоматичний тонометр «BP N2 Easy» ТМ Microlife-багатофункціональний прилад високої швейцарської якості, який не лише визначає рівень артеріального тиску, але і вчасно повідомить про порушення ритму серцебиття і небезпеки гіпертонії.

Призначення

Простий і дуже надійний напівавтоматичний прилад дозволяє з високою точністю за декілька секунд визначити найголовніші показники стану організму : тиск (нижнє) діастоли, систолічний (верхнє) тиск, пульс, вірогідність аритмії і гіпертензії.

Унікальні якості напівавтоматичного тонометра «Easy BP N2»

-Індикатор гіпертензії. Унікальна функція, яка дозволяє користувачеві вчасно відстежити гіпертонію, оскільки захворювання проходить безсимптомно.
-Конусоподібна манжета 22-32 см Особлива конусоподібна конструкція манжети забезпечує ідеальне прилягання до тіла. Це дозволяє рівномірно і правильно здавлювати кровоносну артерію, що і є запорукою високої точності виміру.
-Автоматичне визначення пульсу. На екрані спеціальним значком відображається показник серцебиття.
-Функція відстежування аритмії. Швейцарська технологія PAD-дозволяє самостійно виявляти щонайменші збої в роботі серця.
Великий екран. Трьохрядковий монохромний екран з великим шрифтом наочно і доступно відображає відразу усі показники виміру : артеріальний тиск, пульс, вірогідність аритмії і гіпертензії.
Електронний щоденник. При включенні приладу на екрані відразу відображаються показники виміри одного користувача, які були зняті під час попередньої процедури.

Переваги тонометра ТМ Microlife

Простий у використанні. Для швидкого зняття усіх показників досить правильно зафіксувати манжету на плечі і натиснути одну кнопку. Вже через декілька секунд великий екран відобразить усю інформацію в доступному і зрозумілому виді.
Автономне живлення. Електронний прилад працює в економному режимі за допомогою двох елементів живлення. Зручна функція, що дозволяє проводити вимір у будь-якому зручному місці, не прив'язуючись до електромережі.
Малогабаритний. Легкий і компактний тонометр зручно брати з собою на роботу, в поїздку, на відпочинок.
• Висока якість. Корпус приладу відрізняється високою міцністю. Його дизайн, стійка платформа і антиковзаючим покриттям запобігають зміщенню приладу під час процедури. Внутрішня і камера і трубки виготовлені з еластичного матеріалу, який не тріскається при перепаді температури, не деформується при нагнітанні повітрям.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create