Датчик для рослин Smart Flower and Plant Monitor Xiaomi
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 611
 

Опис Датчик для рослин Smart Flower and Plant Monitor Xiaomi

Датчик для рослин Smart Flower and Plant Monitor (Huahuacaocao) виробництва Xiaomi – це розумний електронний помічник, який відчуває стан рослини, аналізує довкілля і повідомляє про потреби зелені власника, навіть якщо той знаходиться далеко.

Призначення

Прилад призначений для правильного догляду за домашніми рослинами, кущами, деревам всіляких видів. За допомогою датчика можна відстежити в режимі онлайн потреби зеленого насадження : необхідність в поливі, поживних речовинах, в комфортному температурному режимі, вологості грунту, відповідному освітленні. Електронний помічник не лише повідомляє про стояння рослинності, але і підказує, як створити для нього більше кращі умови. Пристрій занурюється в грунт і за допомогою чутливих датчиків миттєво аналізує стан самої рослини, грунту і довкілля. За допомогою спеціальної програми власник завжди зможе отримувати на смартфон інформацію про кімнатну квітку, аналізувати динамку змін, а так само володіти сучасною інформацією по правильному догляду за конкретним видом рослини.

Унікальні можливості датчика для рослин Smart Flower and Plant Monitor

Моніторинг стану рослини. Датчик розпізнає відсоток вологості грунту, інтенсивність і напрям освітлення, кількість і якість поживних речовин, температуру як довкілля, так і самого грунту.
Електронний щоденник. Система «хмарного» зберігання інформації дозволяє відстежувати динаміку зростання будь-якої рослини, аналізувати, на скільки ефективний той або інший спосіб відходу. Інформація зберігається тривалий час в пам'яті датчика і завжди доступна на екрані смартфону.
Електронна енциклопедія. Власник датчика дістає можливість встановити на своєму смартфоні спеціальну програму постійного оновлення, яка його знайомитиме з новітньою інформацією про правила і способи відходу за різними зеленими насадженнями. У програмі зібрані відомості про більше 900 видах всіляких рослин і до 3000 кімнатних квітів.
Зв'язок і передача даних через BLUETOOTH. Навіть на великій відстані тепер завжди можна бути в курсі стану домашньої зеленої флори. Спеціальна програма миттєво передає дані на смартфон.

Переваги датчика Xiaomi

Рік без заряджання. Зарядки електронного приладу вистачає на 365 днів. Ці унікальні можливості забезпечує містка батарея класу CR.
Вологонепроникний. Внутрішній електронний механізм приладу і батарея надійно захищені від попадання вологи і дії корозії. Це набагато подовжує термін служби високоякісно датчика.
Компактний розмір. Прилад має розмір, що дозволяє його навантажити в горщик будь-якого розміру і конфігурації без ризику завдати шкоди кореневій системі.
Багатофункціональний. Може відстежувати стан не лише кімнатних рослин (в т.ч. екзотичних), але і зимового саду, кущів, ялинових, плодоносних або декоративних дерев.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create