Комплект картріджів 4-5 для осмосу Absolute Наша Вода

Комплект картріджів 4-5 для осмосу Absolute Наша Вода
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 308
 

Опис Комплект картріджів 4-5 для осмосу Absolute Наша Вода

Комплект для заміни мембрани і посткарбону у фільтрах з використанням обратноосмотической фільтрації.
Замінювати картріджи в пристосуваннях для очищення води вчасно – обов'язкова умова правильної роботи усієї системи, інакше очищення води не дасть ніяких результатів.
Більше того для очисних систем, які грунтуються на зворотному осмосі це ще більше важливо, адже несвоєчасна зміна картріджа приведе до псування мембрани, яка і є стержнем і основою усього пристрою.
Цей набір сгодится для абсолютно усіх системам фільтрації зворотного осмосу Absolute від українського популярного виробника Наша Вода, а також може підійти для систем і інших виробників, якщо вони мають такий же типоразмер.
Призначені ці картріджи тільки доячи очищення водопровідною води, яка має низьку температуру. Крім того, при виготовленні картріджів були враховані усі особливості саме української водопровідної води, що забезпечує ще ретельніше очищення.
Характеристика:
• Тип – заменные картріджи для систем зворотного осмосу (4-5)
• Міняти – одного разу в 12 місяців
• Для очищення виключно водопровідної прохолодної води
• Виготівник – Україна, НАША ВОДА
Переваги:
Мембрана-головний елемент фильтр-систем на основі зворотного осмосу. Мембрани компанії Dow мають ряд переваг-великий робочий діапазон pH, підвищена продуктивність завдяки збільшеній активній поверхні, безперервна структура, підвищена стійкість-збільшений ресурс роботи. 
Вугільний постфільтр-коригує смак і запах очищеної води. Корпус виготовлений з харчового пластика, стійкого до тиску води. Наповнений гранульованим активованим вугіллям з шкаралупи кокосового горіха. Такий картрідж рекомендується замінювати не рідше за один раз в рік.
Рекомендований термін використання змінних картріджів попередньої фільтрації для систем зворотного осмосу НАША ВОДА Absolute 4/5- 12 місяців.
Зволікання із заміною картріджів попереднього очищення може привести до псування і навіть руйнування мембрани, яка є серцем усієї системи.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create