Інфрачервоний лобовий термометр OMRON Gentle Temp MC - 720 - E

Інфрачервоний лобовий термометр OMRON Gentle Temp MC - 720 - E
18%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 78
 

Опис Інфрачервоний лобовий термометр OMRON Gentle Temp MC - 720 - E

Інфрачервоний лобовий термометр OMRON Gentle Temp MC-720-E
Новий безконтактний термометр OMRON – це надшвидкий, точний інфрачервоний термометр, призначений для того, щоб тримати температуру Вашої дитини постійно під контролем.
Лобовий термометр Omron Gentle Temp 720 використовує високоточну технологію і включає деякі оновлені функції, у тому числі виміри температури впродовж 1 секунди, вибір шкали виміру за Цельсієм / за Фаренгейтом і визначення температури в кімнаті перед виключенням. Термометр сприймає інфрачервоне випромінювання від шкіри в точці виміру і підраховує значення еквіваленту орального виміру, використовуючи унікальний алгоритм на основі даних про фактичну температуру тіла.
Функція 3-в- 1 дозволяє проводити різні види вимірів, тобто прилад придатний для виміру температури лоба, поверхні і кімнатної температури.
Особливості:
великий дисплей;
ергономічний дизайн;
підсвічування;
автовідключення-через 1 хвилину, у випадку якщо пристрій не використовується;
вибір градусів за Цельсієм / за Фаренгейтом;
надшвидкий вимір-1 секунда;
функція 3-в- 1 (вимір температури лоба, поверхні і кімнатної температури);
пам'ять на 25 вимірів.
Діапазон виміру температури на лобі-від 34.0С до 42.2С (від 93,2f до 108.0f).
Діапазон виміру температури предметів-від -22.0С до 80С (від-7,6f до 176.0f).
Діапазон виміру температури довкілля-від 10.0 З до 40.0С (від 50f до 104.0f).
Рекомендації по використанню
Вимір температури на лобі
-Очистити поверхню лоба від поту, косметики і забруднень;
-не Можна приймати ванну, виконувати фізичні вправи впродовж 30 хвилин до виміру. 5 хвилин перед процедурою пацієнт повинен знаходитися в стані спокою;
-Зняти кришку, включити прилад, натиснувши кнопку ON|MEM;
-Після завантаження дисплея і звукового сигналу, інфрачервоний датчик потрібно розташувати на відстані 1-3 см від центру лоба;
-Нерухомо утримуючи термометр, натиснути кнопку START. Вимір триває 1 секунду, після чого прозвучить довгий звуковий сигнал;
-Для перевірки свідчень на дисплеї, він спалахує на 5 секунд. При температурі вище 42,2С (108,0f) на дисплеї з'являється знак «Hi» (високе значення). При температурі нижче 34С (93,2f) на дисплеї відображається знак «Lo» (низьке значення);
-Після відключення підсвічування і двох звукових сигналів можна проводити наступний вимір;
-Після повторного виміру, його значення відображається в центрі дисплея, а попереднє-в правому кутку;
-Для виключення потрібно натиснути кнопку ON|MEM і утримувати до появи на дисплеї значка OFF. Якщо користувач забув вимкнути прилад, він відключиться самостійно через 1 хвилину, якщо не проводяться виміри.
Вимір температури поверхні
-Для виміру температури поверхні треба перейти в спеціальний режим;
-Включивши прилад, розташовують інфрачервоний датчик, як можна ближче до поверхні;
-При цьому підсвічування дисплея не включається і звукові сигнали не подаються;
-Цей режим не призначений для виміру температури тіла.
Купити дитячий термометр, електронний або інфрачервоний, або будь-який безконтактний градусник, який дозволяє вимірювати температуру без прямого дотику до тіла (на відстані 2-10 см) можна в роздробі або на сайті мережі «Ваше здоров'я raquo;.
Корисна інформація:
У більшості користувачів, не виходить вимірювати температуру правильно, вони отримують не коректні показники. Термометр показує 35.5, 35.8, 37.8. З нашого досвіду, 40-50 % користувачів беруть інструкцію, і вникнувши в неї у них починає все вийдуть.
1) Чому вимірюємо температуру на лобі, а не на шиї, або пахвою, або ще десь? Посудини на лобі найменше схильні до звуження, звуження посудин це природна реакція організму на температуру тіла. При падінні температури посудини звужуються, при збільшенні температури судини розширюються. Тобто стан посудин лоба найменш схильний до дії температури довкілля, і більше залежить від температури тіла.
2) Випробовуваний і прилад повинні знаходиться в одному приміщенні не менше півгодини!! Навіщо? Наш термометр працює за наступним принципом, він вимірює температуру шкіри лоба, яка ніколи не буває 36.6, і ніколи не досягає цієї величини!Температура лоба припустимо 23 градуси, далі термометр, використовуючи запатентовану формулу, додає до цих 23 градусів необхідне значення для того що б отримати нашу реальну температуру. Так навіщо ж дотримуватися цих підлога години?! Справа в тому що складова цієї формули полягає в наступному, термометр і шкіра випробовуваного повинні отримати однакову дію довкілля, а саме температури. Якщо ми прийшли з вулиці де температура 10 градусів, в приміщення з температурою 25 градусів, що станеться? Корпус термометра і усі його складові прогрілися до температури 25 градусів, а ось наша шкіра під впливом вуличної температури охолодилася, і температура шкіри впала. Нагадаю, що температура шкіри в значно мірі залежить від температури довкілля, а не виключно від температури тіла.
Важливо, формула розрахунку температури тіла працює тільки якщо термометр і випробовуваний отримали однакову дію довкілля, тоді ми отримуємо баланс температури при якому термометр правильно розрахує температуру нашого тіла.
3) Лоб має бути сухий і чистий. Ігнорування цього правила і призводить до недостовірних результатів. Чому? Ми після фізичної активності вирішили вимірювати температуру.Що відбувається. На лобі у нас піт, тобто між шкірою і термометром є присутньою волога, яка інтенсивно віддає тепло в довкілля (піт ніколи не буває гарячим, він завжди холодний). Ми робимо вимір...І що ж ми вимірювали?Температуру рідини, яка нижче температури тіла, результат 35.4!Витираємо лоб і що ми маємо? Знову 35.9!Чому?Тому що ми не видалили піт. Піт повинен піти природним чином. Вологий лоб і у нас завжди занижені результати, оскільки ми вимірюємо температуру рідини, температуру охолодженої шкіри оскільки рідина відбирає тепло у шкіри! Розглянемо інший випадок. Дівчина вимірює температуру і у неї стабільно 37.5. Чому? Секрет в тональному кремі. Тональний крем, на відміну від поту, має густу консистенцію, і він не випаровується, а навіть навпаки, він як броня!). І що ж виходить, наша шкіра просто нагріває шар тонального крему який розсіює тепло менш ефективно чим шкіра. Ми вимірюємо температуру тонального крему, а не шкіри. І так-лоб завжди сухий і чистий, і тільки в цьому випадку ми вимірюємо температуру шкіри яка не піддалася дії поту!!
4) В приміщенні не повинно бути протягів. Тут все дуже просто, це банальна фізика. Що ми робимо для того що б остудити чашку чаю? Правильно, ми дмемо на поверхню чаю для того, щоб розсіяти тепло, що виділяється. Те ж саме відбувається і з поверхнею шкіри, оскільки протяг заміщає нагріте повітря холоднішим.
5) Термометр не можна довго тримати в руках. Згадайте перший пункт, випробовуваний і термометр повинні випробовувати однакова дія довкілля. Тримаючи термометр в руках, ми нагріваємо його корпус, як наслідок наша формула не працюватиме оскільки корпус термометра отримав окрім дії довкілля, тепло від нашого тіла.
Температура на лобі розраховується виходячи з еквіваленту орального виміру, нормальною температурою є все що не перевищує значення 37.0-37.3 градуса Цельсія. Нормальна температура для орального виміру.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create