Тест-полоски GluNeo (ГлюНео), 50 шт.
16%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 467
 

Опис Тест-полоски GluNeo (ГлюНео), 50 шт.

Тест смужки для визначення глюкози в крові GluNEO®-50 штук (2х25) в упаковці

Тест-полоски для визначення глюкози в крові GluNEO® використовуються разом з глюкометром GluNEO® для виміру рівня глюкози в крові.

Тест-полоски треба використати в течії 6 місяців з моменту першого розкриття упаковки.

Система контролю рівня глюкози в крові GluNEO® відкалібрована по плазмі крові (результати еквівалентні плазмі крові) з метою порівняння результатів з лабораторним методом. Тест-полоски для визначення рівня глюкози в крові GluNEO® призначені для проведення досліджень поза організмом (використання виняткове в діагностиці in vitro). Система контролю призначена для проведення самоконтролю особами, що страждають діабетом, і контролю їх працівниками охорони здоров'я.

Тип ензима : GDH-FAD глюкозодегидрогеназа із застосуванням флавины-аденин дінуклеотид.
Такий тип ензима в тест-полосках мінімізує вплив більше 20 впливаючих речовин, включаючи мальтозу (міститься в ліках для бруньок, льодяниках і сиропі від кашлю, іржі, ячмені) і галактозу, які є небезпечними для точного визначення рівня глюкози.
Гематокрит 20%-65%, дозволяє проводити аналіз у людей будь-якого віку.
Висока стабільність при низьких і високих температурах.
Завдяки тому, що кисень не впливає на цей ензим, можна використати не лише капілярну кров, але також і венозну для самостійного тестування.

Абсолютно нова технологія виготовлення тест-смужок: вона грунтована на поліпшенні композиції ферменту (GDH-FAD), який реагує з глюкозою таким чином, що зводить до мінімуму вплив інших вуглеводів, що містяться в краплі крові.

GDH (глюкози дегідрогеназа)-це фермент (ензим), який викликає реакцію, яка витягає електрони з глюкози. FAD (флавины-аденин-динуклеотид)-кофермент, необхідний для реакції ферменту дегідрогенази глюкози.

Таким чином, тест-полоски з технологією GDH-FAD (такі, як смужки до глюкометра GluNeo) не проявляють реактивність до будь-якого іншого, окрім глюкози, цукру. Вони також мають кращу теплостійкість і опірність кисню.

Важливі рекомендації:

  • Перед використанням глюкометра GluNeo ™ і тест-полосок для визначення рівня глюкози, уважно ознайомтеся з інструкцією з експлуатації.
  • Не використайте смужки для глюкометра після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці або флаконі, оскільки це може привести до помилкових результатів.
  • Відкриваючи контейнер з тест-полосками уперше, зробіть на наклейці відмітку про завершення терміну використання. Через 6 місяців з дати відкриття контейнера слід викинути інші невикористаних тест-полосок GluNeo ™.
  • Проконсультуйтеся зі своїм лікарем з приводу щоденного управління діабетом за допомогою системи GluNeo ™.

Infopia ltd., Південна Корея.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create