Однокомпонентний післяопераційний калоприймач Coloplast Alterna, арт. 12802

Однокомпонентний післяопераційний калоприймач Coloplast Alterna, арт. 12802
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 22
 

Опис Однокомпонентний післяопераційний калоприймач Coloplast Alterna, арт. 12802

Однокомпонентний післяопераційний калоприймач Coloplast Alterna, арт. 12802
Калоприймач «Колопласт» створений спеціально для зручності післяопераційних стомированных пацієнтів і прискорення процесу регенерації тканин. Однокомпонентна дренована конструкція максимально ефективно і гігієнічно допомагає справлятися з фізіологічними процесами і вести спостереження і контроль за свіжою стомою. 
Модель «Alterna» від світового лідера з виробництва засобів по відходу за стомами компанії «Coloplast» розроблена з урахуванням усіх особливостей післяопераційного періоду хворих. Пристосування відіграє важливу роль для процесу адаптації, а також дозволяє вести пряме спостереження за стомою, контролювати її стан, проводити ранній відхід. Для цього передбачено знімне прозоре віконце, через яке можна оглядати і обробляти стому, без необхідності відклеювання калоприймача.
Показання до застосування
Калоприймач показаний до раннього використання післяопераційними стомированными пацієнтами на час загоєння стоми. 
Конструкція однокомпонентна, з надійною клейовою фіксацією до передньої черевної стінки навколо стоми. 
Функціональність пристосування
Калоприймач виконує відразу декілька функцій – відводить і збирає калові маси, а також дозволяє, при необхідності, обробляти стому. При цьому його не треба відклеювати і міняти. 
Місткість калоприймача виконана з матового запахонепроницаемого матеріалу підвищеної міцності. Вона нероз'ємно сполучена з клейовою пластиною. Мішок має оптимальний об'єм для збору середньої добової кількості калових мас. Для зручності пацієнта і персоналу, в мішку передбачений широкий зливний клапан. Через нього проводиться очищення від випорожнювань і гігієнічна обробка місткості. Клапан можна сполучати з дренажною системою, наприклад, на ніч. Це дає велику свободу пацієнтові і збільшує час між звільненнями мішка калоприймача. У випадках, коли клапан не використовуватиметься, його можна просто відрізувати і закрити мішок за допомогою спеціального затиску.
Оглядове віконце розташовується в області клейової пластини, яка кріпиться навколо стоми. Воно легке і гігієнічно знімається, і одягається. Для захоплення невеликий вушко-утримувач. 
Инновацонный клейовий матеріал міцно і безболісно для пацієнта фіксує калоприймач на передній стінці черевної порожнини. Він підтримує нормальний стан шкіри навколо стоми і може надійно утримувати аксесуар течія 3-4 діб. 
Переваги моделі
• Виняткова якість матеріалів і продумана до дрібниць конструкція.
• Запахонепроницаемость.
• Наявність спеціального віконця для відходу за стомою.
• Можливість застосування відразу після операції.
• Широкий клапан на мішку калоприймача, який дозволяє під'єднувати пристосування до дренажної системи.
• Спеціальний клейовий матеріал спіралевидної структури на кріпильній пластині, який дозволяє підтримувати здоровий стан шкіри навколо стоми. Також адгезивний елемент має особливу форму – товще навколо стоми і тонше до країв, що забезпечує гнучкість і анатомічність. 
• Клейовий шар відрізняється теплопластичностью і під впливом температури тіла забезпечує максимальну адгезію і виключає підтікання калових мас або сечі.
• Не сковує рухів, не тягне шкіру, невидимий під одягом.
• Безболісне відклеювання.
Як використати
У адгезивній пластині необхідно вирізувати те, що відповідає розміру і формі стоми отвір. Згідно інструкції, калоприймач, із заздалегідь закритим знизу мішечком, кріпиться навколо стоми. Пристосування приклеюється краще на суху і чисту шкіру. Після прикладання необхідно із зусиллям притиснути калоприймач. 
Варто знати
Калоприймач Alterna одноразового використання! Його необхідно міняти кожні 2-3 дні, не забуваючи своєчасно звільняти мішок через нижній клапан. Повторне після відклеювання використання неприпустимо, велика вірогідність інфікування стоми.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create