Вітафон - віброакустичний медичний апарат

Вітафон - віброакустичний медичний апарат
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 561
 

Опис Вітафон - віброакустичний медичний апарат

Віброакустичний медичний апарат "Вітафон"

Апарат віброакустичний "Вітафон" використовується для лікування і профілактики різних захворювань запального і травматичного характеру. Має широкий спектр свідчень і застосування. Висока ефективність лікування досягається багатократним збільшенням мікрокапілярного кровотоку і лімфотоку в області дії.

Апарат контактним способом створює мікровібрацію тканин за допомогою звукової частоти, що постійно міняється. Зміна частоти в заданих межах і перехід з одного діапазону на інший відбувається автоматично за програмою.
Частота I діапазону безперервно міняється від 20 Гц до 4,5 кГц і оптимізована на максимізацію ефекту гідродинамічного насоса у венах.
Частота II діапазону безперервно міняється від 200 Гц до 18 кГц і спрямована на збільшення ефекту зниження гідродинамічного опору в капілярах.
Апарат призначений для застосування в лікувально-профілактичних і санаторних установах, а також для використання у домашніх умовах, амбулаторіях і стаціонарах.

Купити вітафон в Україні вигідно у нас!

Свідчення:

Аденома передміхурової залози, Артрит, артроз, ревматоїдний поліартрит, ААС (алкогольний абстинентний синдром), Безсоння, Бронхіт, Запалення середнього вуха (отит), Відновлення і розвиток голосу, Вивих, Гайморит, Гастрит, Гематома, Геморой, Гіпертонія і ниркова недостатність, Глаукома, ДЦП (наслідки), в'ялий параліч, Замок, Імпотенція Карбункул, Косметичні цілі, Мастит серозний, Мозолі, Нейросенсорна приглухуватість, Відмороження і переохолодження, Опік, Остеохондроз, Набряк, Періодонтит, стоматит і пародонтоз, Перелом, Пієлонефрит, Простатит, Профілактика простудних захворювань, Радикуліт, Розтягування, Рани, післяопераційні шви, Риніт (нежить), Серозний мастит, Сколіоз (наслідки), зняття втома, тонзиліт (ангіна), травма хребет, трофічний виразка, вугор, забиття, фурункул, цистит, Энкопрез, енурез, явище лактостаза.

Разом з перерахуванням захворювань, при яких показано застосування "Вітафону", доречними будуть наступні рекомендації:

Застосовувати витафонотерапию при черепномозкових травмах можна тільки при узгодженні з лікарем-фахівцем і під його контролем.

Не поспішайте видужати за один-два дня і не ігноруйте рекомендовані методики лікування. Час процедур слід збільшувати поступово.

Якщо не встановлений точний діагноз, є питання і сумніви, проконсультуйтеся з лікарем-фахівцем до початку лікування.
Протипоказання:
Увага!
Перед застосуванням апарату необхідно пройти медичне обстеження для встановлення діагнозу захворювання, виявлення свідчень і протипоказань.

 Протипоказання:

У області злоякісних новоутворень
При вагітності
У області тромбофлебіту
При вираженому атеросклерозі (стадія атеросклерозу, при якій значно зростає ризик інсульту)
При гострих інфекційних захворюваннях
При підвищеній температурі тіла
У області імплантованих стимуляторів

У зв'язку з відсутністю методик лікування не допускається установка віброфонів безпосередньо на ділянку серця.
Якщо при проведенні лікування в область дії віброфонів потрапляють органи, в яких виявлені камені (жовчний міхур, сечовивідні шляхи і ін.), то процедури апаратом на ці області проводити тільки за рекомендацією і під спостереженням лікаря.

Для чоловіків

"Вітафон"-ідеальний засіб від імпотенції-не має шкідливих побічних дій, дає стійкий позитивний результат, благотворно впливає на усі органи малого тазу.

Для жінок

Кожна жінка хоче бути красивою і здоровою. "Вітафон" допоможе Вам і в тому, і в іншому. Будучи ефективним засобом поліпшення кровопостачання, "Вітафон" може з успіхом використовуватися не лише для лікувально-профілактичних, але і для косметичних цілей. Апарат застосовується із заздалегідь підібраними лікувальними препаратами: кремами, мазями, гелями, бальзамами, лосьйонами. При цьому кількість косметичного засобу можна зменшити як мінімум удвічі.
Після пластичних операцій витафонотерапия забезпечує швидке зняття набряку і загоєння ран. Післяопераційні рубці стають м'якші і эластичнее.
Поганий сон не лише значно знижує якість життя, але і сприяє прискореному старінню. Для лікування цього захворювання існує безліч лікарських препаратів, але лікарі завжди віддають перевагу немедикаментозному лікуванню. Вибір точок дії "Вітафоном" при безсонні залежить від її причини і підбирається індивідуально.
Апарат можна застосовувати для зняття втоми і збільшення працездатності м'язів, наприклад, для зняття втоми кистей рук.
Після пологів, у разі утворення розривів, "Вітафон" прискорить загоєння ран, дозволить уникнути ускладнень у матері. Через 2-3 тижні після пологів рекомендується пройти 1-2 профілактичні курси витафонотерапии попереково-крижового відділу хребта для нормалізації менструального циклу і функцій органів черевної порожнини. Такий же курс доцільно виконати і за 2-3 місяці до настання планованої вагітності, оскільки в майбутньому плід збільшить навантаження на хребет.
Досить часто у годуючих матерів зустрічається недостатність грудного молока. Строго кажучи, не можна назвати недостатність грудного молока (гіпогалактію) захворюванням. Цей тимчасовий стан, що створює, втім, масу проблем. Через те, що жінка не може нагодувати немовля, він частіше кричить, гірше спить і безумовне це не кращим чином позначається на його розвитку. Власне істинна нездатність годувати грудьми зустрічається тільки у 1% жінки. Вона пов'язана з анатомічним недорозвиненням молочних залоз і деякими важкими захворюваннями ендокринної системи. У усіх інших випадках розладу носять функціональний характер. Молоко утворюється в залозі з крові, і тому від кровопостачання грудей залежатиме і кількість молока, що виробляється. При годуванні грудьми жінка повинна більше пити рідини, тримати грудям в теплі і ретельно зціджувати залишки. Повніше звільнення грудей сприяє посиленню вироблення молока (лактації). Якщо молока виробляється мало із-за поганого кровопостачання грудей, то п'ятихвилинне застосування "Вітафону" через 20-30 хвилин після кожного денного годування покращує кровопостачання грудей і дає надію посилити лактацію.
Однією з частих гінекологічних патологій є порушення менструального циклу, яке може бути викликане різними причинами. Під цією збиральною назвою ховається відразу декілька різних по своїй серйозності станів, кожне з яких вимагає свого лікування. Тому звернення до гінеколога має бути обов'язковим. Порушення циклу, коли менструація або є тривалішою, ніж нормальні 5-7 днів, або після її закінчення триває "мазання", або менструація приходить постійно не по графіку, пов'язані з емоційними переживаннями, тимчасовими гормональними зрушеннями, втомою організму і іншими функціональними причинами. У таких випадках вдається добитися ефекту за допомогою "Вітафону". Помічено, що при лікуванні різних захворювань, коли віброфони накладаються на ділянку живота і попереку, тривалість навіть звичайних менструацій скорочується на 1-2 дні. Пов'язано це із стимулюючим впливом віброакустичної дії на статеві залози, надниркові залози і через них на тонус матки.
Особливо актуальним може стати застосування "Вітафону" у юному віці, коли тільки відбувається становлення менструального циклу.

 Для літніх

Звичайний супутник людей літнього віку-гіпертонія – підвищення артеріального тиску. Гіпертонія-підступна хвороба. Підвищений артеріальний тиск може привести не лише до перевантажень серця, сердечних болів, але і до інфаркту. Навантаження збільшується не лише на серце, але і на посудини. 

Для дітей

Всяка мама (втім, і папа) знає, як важко виростити сина-шибеника-суцільні переживання-забиттям і саднам немає числа!

Усім відомо, що при сильному забитті, вивиху або розтягуванні в першу чергу слід прикласти холодний компрес. А що ж робити далі? Виявляється, є спосіб прискорити відновний процес в 2-3 рази. Слід удатися до допомоги "Вітафону". Він швидко і ефективно зніме набряк, допоможе розсмоктатися гематомі.
Як же скоро після травми можна скористатися "Вітафоном"?
При забиттях-вже через 2 години; при вивиху або розтягуванні-через 8-10 годин; при ранах-приблизно через добу.
"Вітафон" виключає ускладнення (нагноєння) і перешкоджає утворенню рубців.
При опіках 1-2й міри (зі збереженням цілісності шкірних покривів) "Вітафон" просто незамінний: якщо застосувати його не пізніше, ніж через 3-4 хв., опікових явищ можна зовсім уникнути.
Відмороження, юнацькі вугри?-І ці завдання по плечу нашому "домашньому докторові"! Потрібно помітити, що лікування "Вітафоном" безболісно, приємно і дуже подобається дітям.

"Вітафон" вже використовується для лікування дискуляторной енцефалопатії у дітей і дорослих, і тому є підстави вважати, що фонирование можна буде застосовувати при енцефалопатії новонароджених, суть якої полягає в порушенні кровообігу головного мозку. Наслідками енцефалопатії можуть стати повільний розвиток дитини, послаблення його зору, поява в підлітковому віці мігрені або запаморочення, остеохондроз шийного відділу хребта і інші неприємні явища. Можливо, коли-небудь ми прийдемо до розуміння, що витафонотерапия-обов'язкова складова лікування перинатальної енцефалопатії (ПЭП) і інших наслідків родової травми. Проте повинно пройти немало часу, щоб можна було відповідально заявити, що віброакустична дія в даному випадку замінює поширену нині методику проведення електрофорезу на шийний відділ.

Це усе в майбутньому, а доки вивчені і розроблені методики використання апарату при нетриманні калу (энкопрезе), нетриманні сечі (енурезі), парезі кишечника, плоскостопості і дисплазії тазостегнових суглобів, описані в книзі.

Таким чином, вік не є перешкодою для застосування "Вітафону". Він може бути корисний і дітям, і молодим, і літнім. У підлітковому періоді, з 10 до 16 років, профілактичні процедури витафонотерапии на хребет дозволять уникнути проблем в майбутньому. Навіть невелика, здавалося б, несуттєва, патологія хребта з віком може перерости в серйозне захворювання. На жаль, дітей і підлітків зазвичай приводять до лікаря лише тоді, коли у них вже щось болить.

Молодь зазвичай ігнорує лікування, вважаючи що "все і так пройде". На жаль, проходить не завжди, причому виявляється це частенько через багато років, коли залишкова патологія переростає в серйозне захворювання. У зрілому віці зайнятися своїм здоров'ям заважають робота, сімейні турботи. Ось і виходить, що в основному лікуються пенсіонери. Проте в літньому віці впоратися з хворобою набагато складніше. Якщо в дитинстві, для того, щоб уникнути проблеми в майбутньому, досить виконати декілька сеансів "Вітафоном", в молодості-пройти 1 курс лікування, в зрілому віці-2-3 курси, то в літньому для радикального поліпшення знадобиться 4-6 місяців, а іноді і більше. Але навіть в літньому віці, якщо Ви здатні впродовж року регулярно проводити курси витафонотерапии, є шанс позбавитися від багатьох хвороб, зміцнити здоров'я і навіть відчути прилив сил.
До теперішнього часу "Вітафон" використовується з 1994 року. Стверджувати на підставі спостережень, що накопичилися за цей час, що прилад дозволяє стати значно молодше, ніж затверджує паспорт, звичайно ж, рано. В той же час сотні листів красномовно свідчать: "Вітафон" допомагає позбавитися від тих недуг, які мучили роками, і стати значно активніше. Чи це не прояв омолоджуючого ефекту? "Вітафону" усі віки покірні, але чим раніше почати його застосовувати, тим більше шансів виглядати набагато молодше за свій вік.

Для спортсменів

"Вітафон"-незамінний помічник в спорті. Спортсмени під час змагань і тренувань досить часто отримують різні травми. А часу на відновлення іноді просто немає. Збільшуючи швидкість зрощення переломів, гояться забить і ран в півтора-двічі, "Вітафон" стає вірним супутником багатьох спортсменів.

"Вітафон" допоможе Вам не лише впоратися з гострим нападом недуги, але також відпочити і відновитися після напруженого робочого дня.

Товари з рубрики - Вітафон

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create