Масажер пружинний "Стержень IІ"

Масажер пружинний "Стержень IІ"
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 3345
 

Опис Масажер пружинний "Стержень IІ"

Масажер пружинний Валик № 2
Довжина - 125 мм
висота - 25 мм
діаметр дроту - 18 мм
Масажер пружинний рекомендований для лікувальної рефлексотерапії і профілактичного масажу в клінічних і домашніх умовах. Рекомендації розраховані, передусім, на нефахових користувачів, людей тих, що піклуються про своє здоров'я, зовнішньому вигляді і що усвідомлюють необхідність масажу як щоденної гігієнічної процедури.
Принцип роботи :
Принцип роботи пружинного масажера грунтований на одночасній стимуляції великої кількості точок і зон відповідності ураженим органам і областям тіла, розташованих на пальцях кистей і стоп. Масажер виготовлений з нержавіючої сталі (пружини діаметр проволки 1 мм); не має місцевоподразнювальної дії, відповідає вимогам нормативної документації.
Ефективність масажу проявляється: в очищенні шкіри від клітин, що омертвіли, підвищенні шкір но-мышечного тонусу, розслабленні і релаксації м'язової тканини, що призводить до зняття болю; у зменшенні венозного застою, прискоренні капілярного кровотоку, підвищенні тонусу посудин, що призводить до поліпшення функціонального стану як масажованої ділянки, так і усього організму в цілому, зняття запалення і набряків.
Масажери пружинні створюють масажний ефект при артритах міжфалангових суглобів. Масаж масажерами пружинними зменшують біль, набряки, покращують рухливість суглобів в пальцях. Масажери пружинні дозволяють швидко знімати оніміння пальців рук, яке викликане порушенням кровообігу в руках. Ці масажери можна використати профілактичних цілях (профілактика травм, захворювання суглобів та ін.), а також після тривалого постійного навантаження на руки (піднятті тяжкості) або переохолодженні рук. Пружинні масажери рекомендуються для людей, руки яких знаходяться тривалий час в одному положенні (для музикантів, лікарів, масажистів, спортсменів, операторів ЕОМ та ін.).
Дія масажерів пружинних :
  • посилюють заащитную силу організму;
  • знімають зубний біль, головний біль, біль в горлі;
  • допомагають у востановлении організму, прои його втоми або послабленні;
  • задіяні в непрямому масажі внутрішніх органів;
  • нормалізують артеріальний тиск;
  • допомагають при екстрених ситуаціях (під час голокружения, нудоті, втраті свідомості).
Масажери пружинні абсолютно безпечні у використанні. Вони зроблені з безпечних матеріалів (оцинкована нікельована медированная нержавіюча сталь). Не були виявлені протипоказання, але виробник не рекомендує застосовувати масажери, якщо Ваші руки мають поранення. Перед кожним застосуванням масажери пружинні треба промивати мильній воді і просушити. З точки зору персональної гігієни рекомедуют для масажу ніг і рук володіти двома наборами масажерів.
Масажери пружинні рекомендуються для індивідуального користування.
Протипоказання:
не виявлені, проте не рекомендуємо використати масажер за наявності садн  , що не зажили;і ран на руках, а так само при лихоманці, запальних процесах, хворобах крові, гнійних процесах будь-якого походження. 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create