Масажер пружинний "Кільце велике"

Масажер пружинний "Кільце велике"
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 3343
 

Опис Масажер пружинний "Кільце велике"

Масажер для Су - Джок терапії - велике масажне кільце для ніг.
Масажер пружинний рекомендований для лікувальної рефлексотерапії і профілактичного масажу в клінічних і домашніх умовах. Рекомендації розраховані, передусім, на нефахових користувачів, людей тих, що піклуються про своє здоров'я, зовнішньому вигляді і що усвідомлюють необхідність масажу як щоденної гігієнічної процедури.
На пальцях рук, ніг, на долонях розташовані точки і зони, які пов'язані з внутрішніми органами людини. Щонайменша патологія в органі відбивається в зоні його проекції, а впливаючи на цю зону або точку, можна попереджати захворювання органів або оздоровляти їх.
Рекомендований для лікувального і профілактичного масажу в клінічних і домашніх умовах. Рекомендації розраховані, передусім, на нефахових користувачів, людей тих, що піклуються про своє здоров'я, зовнішньому вигляді і що усвідомлюють необхідність масажу як щоденної гігієнічної процедури.
Принцип роботи масажера грунтований на одночасній стимуляції великої кількості точок і зон відповідності ураженим органам і областям тіла, розташованих на пальцях ніг і стоп.
Масажер велике кільце для ніг може застосовуватися для масажу гомілки, стопи, пальців ніг і інших ділянок тіла.
Впливаючи на точку можна: зняти емоційну і фізичну напругу, напади зубного і головного болю, болі в горлі; провести непрямий масаж внутрішніх органів; нормалізувати тиск; зняти болі, набряки і тугоподвижность суглобів пальців при артриті. Протипоказання: Масаж і самомассаж при лихоманці, запальних процесах, хворобах крові, гнійних процесах будь-якого походження. 
Масажери пружинні рекомендуються для індивідуального користування.
Протипоказання:
не виявлені, проте не рекомендуємо використати масажер за наявності садн  , що не зажили;і ран на руках, а так само при лихоманці, запальних процесах, хворобах крові, гнійних процесах будь-якого походження. 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create