Фільтр для води Модерн (виконання 4 для ж/в) АКВАФОРИ
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 23
 

Опис Фільтр для води Модерн (виконання 4 для ж/в) АКВАФОРИ

Фільтр для води АКВАФОРИ Модерн - це елегантний дизайн, класичний білий колір корпусу. Чудово підходить в якості подарунка будь-кому без виключення.

Досить великий ресурс і висока швидкість фільтрації роблять використання фільтру простим і приємним: Ваш чайник буде наповнений кристально чистою водою всього за одну хвилину.

За результатами незалежного тестування Російського Інституту Споживчих Випробувань фільтр для води АКВАФОРИ Модерн визнаний кращим серед аналогічних моделей інших виробників.
--------------------------------------------------------------------------------

ЕФЕКТИВНІСТЬ ОЧИЩЕННЯ ВОДОПРОВІДНОЇ ВОДИ


Завдяки використанню унікальних волокнистих сорбційних матеріалів марки Аквальон в комбінації з кращими марками активованого вугілля, фільтр для води АКВАФОРИ Модерн надійно затримує шкідливі домішки упродовж усього ресурсу:

Фільтри для води АКВАФОРИ випробовуються відповідно до найстрогіших російських і міжнародних стандартів і зберігають високу якість очищення води навіть на 120% свого ресурсу.

--------------------------------------------------------------------------------
ПІДКЛЮЧЕННЯ ФІЛЬТРУ

Фільтр для води АКВАФОРИ Модерн (исп. 1, исп. 4) встановлюється поряд з миттям і під'єднується до крану тільки на час фільтрації води.

У комплект фільтру входять втулка для гладкого крану і універсальна втулка для кранів з різьбленням (ВП3), що дозволяє підключити фільтр до будь-якого крану. При використанні фільтру втулка постійно залишається на крані, а фільтр підключається в міру необхідності.


Фільтр для води АКВАФОРИ Модерн з перемикачем П21 (исп. 2) стаціонарно приєднується до крану з різьбленням.

Перемикач дозволяє направляти воду або через фільтр, або минувши його. Позбавляє Вас від необхідності постійно підключати і від'єднувати фільтр.

--------------------------------------------------------------------------------ОБЛАШТУВАННЯ ФІЛЬТРУ ДЛЯ ВОДИ І ЗАМІНА МОДУЛІВ, ЩО ФІЛЬТРУЮТЬ

У фільтрі для води АКВАФОРИ Модерн використовується комплект з двох змінних модулів, що фільтрують, А і В (розташованих у верхній і нижній частині водоочисника), які вимагають заміни після вичерпання ресурсу.


Для заміни модулів необхідно просто відвернути верхній і нижній напівкорпуси фільтру, вийняти старі модулі і акуратно вставити нові, після чого щільно загорнути напівкорпуси.


Для того, щоб користувач не забував міняти модулі, фільтр для води АКВАФОРИ Модерн забезпечений календарем (розташований на верхній частині фільтру), що дозволяє визначити рекомендовану дату заміни картріджів.

Фільтр для води Модерн (виконання 4 для ж/в)
Ресурс модуля 1 000 літрів
Зразковий термін служби модуля - 3-6 місяців.

Надійно очищає воду від хлору, органічних сполук

і інших домішок.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create