Інгалятор компресорний AirFamily Evolution PIC
28%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 744
 

Опис Інгалятор компресорний AirFamily Evolution PIC

Опис
Небулайзер Air Family Evolution – одна з моделей, що самих, що продаються, з усієї лінійки PIC в Італії і країнах Євросоюзу. Модель відрізняється відмінними технічними характеристиками, широким набором комплектуючих і функціональним дизайном. Завдяки розпилювачу Sidestream відбувається глибше проникнення ліків в дихальні шляхи за рахунок оптимального розміру освічених часток.
Конструкція небулайзера, а саме його основа була розроблена так, щоб вмістити усе приладдя, що входить в комплект (розпилювач, мундштук, носова насадка, маска "2 в 1" для дорослих і дітей).
Особливості і переваги
Висока продуктивність. Распирабельная фракція складає 83,8%.
Це означає, що з 100% вдихуваної хмари в легені, 83,3%-цей лікарський засіб, середній розмір частинок якого MMAD 2.57 мкм
Розпилювач Sidestream :
Ефективність аерозольної терапії залежить від якості розподілу ліків усередині дихальних шляхів. Розпилювач виконує визначальну роль в утворенні часток оптимального діаметру для правильного лікування, забезпечуючи швидку і регулярну дію.
Завдяки подвійному соплу Вентури повітря входить в розпилювач не лише знизу (стисле повітря), як в традиційних розпилювачах, але і згори. Потік повітря, що виходить зовні, з'єднуючись з потоком повітря, що виходить з компресора, забезпечує перенесення ще більшої кількості часток в легені. Ефективність вище на 30%.
Спеціальна маска AirSoft "2 в 1"
Це надзвичайно м'яка маска спеціальної форми, яка щільно прилягає до особи, не має зайвих отворів, щоб понизити до мінімуму втрату лікарських засобів.
Для дорослого використати маску, закриваючи тільки рот, вдих треба робити ротом для ефективнішого попадання аерозоля в нижні дихальні шляхи. Для дитини слід повернути маску на 180o і накласти маску, закриваючи ніс і рот, оскільки дитина ще не в змозі оптимальним чином координувати своє дихання.
Ергономічний, практичний дизайн. Небулайзер має відсік для зберігання, який розташований під основною частиною небулайзера. Окрім зберігання комплектуючих, його можна ще використати для сушки усього приладдя після миття.
Мундштук. Має подвійне призначення, оскільки може використати самостійно або у поєднанні з новою маскою. На мундштуку є 2 риски: перша служить для з'єднання двох компонентів комплекту (розпилювача і маски), друга дозволяє наблизити мундштук до рота, направляючи туди аерозольний потік, щоб зменшити втрати ліків і поліпшити ефективність.
Найвища якість, підтверджена 5-річною гарантією!
Призначення
Інгалятор перетворить медичні препарати в рідкій формі або у вигляді розчину в аерозоль, дозволяючи лікам потрапляти безпосередньо у дихальні шляхи шляхом вдихання.
Підходить для лікування захворювань усієї дихальної системи.Особливо ефективний для лікування нижніх дихальних шляхів.
Наслідуйте приписи доктора при виборі ліків, дози, частоти і тривалості інгаляції.
Підготовка і використання приладу
• Вийняти прилад з упаковки. У нижній частині приладу є два облаштування кріплення відділення для приналежностей до корпусу приладу;
• Натиснути на кріплення по напряму всередину, щоб від'єднати відділення для приладдя від корпусу приладу;
• Вийняти приладдя з відділення; заздалегідь помийте і/або обробіть спиртом і висушіть комплектуючі і розпилювач.
• Влити ліки і (чи) фізіологічний розчин в ємність розпилювача, дотримуючись доз, вказаних лікарем, не перевищуючи максимального рівня, позначеного відміткою на місткості; закрити розпилювач;
• Під'єднати трубку до розпилювача;
• Під'єднати розпилювач до приладу, за допомогою якого виконується терапія : Маска "AIRSOFT MASK" 2 в 1 для дорослих і дітей, носова насадка, мундштук. У разі виникнення яких-небудь сумнівів звернутися до лікаря за порадою, який з аксесуарів краще використати;
• Відкривши верхню кришку приладу, під'єднаєте трубку до виходу стислого повітря;
• Включіть прилад в електромережу;
• Включити прилад, натиснувши на кнопку включення/виключення, і почати сеанс лікування.
• Під час терапії можна вставити розпилювач в спеціальну опору;
• Переважно проводити лікування в зручному сидячому положенні.
• Коли аерозольний потік почне уриватися, слід припинити інгаляцію на декілька секунд, щоб краплі ліків стекли по стінках розпилювача. Відновити інгаляцію і завершити сеанс, коли з розпилювача перестане виходити розчин;
• Після закінчення інгаляції вимкніть прилад, вийміть кабель з розетки живлення, зніміть використовуваний аксесуар і очистьте прилад і приладдя. 
• Помістіть приладдя в їх відділення і прикріпіть його до корпусу приладу. Встановіть прилад на відділення для приладдя, використовуючи ті, що направляють і закрийте за допомогою клямок.
Чищення і відхід за компресором
Увага! Не мочіть і не опускайте прилад у воду або інші рідини. Використайте тільки м'яку чисту суху або злегка вологу тканину для очищення приладу.
Чищення і відхід за розпилювачем і іншим приладдям
Зняти і роз'єднати повністю усі компоненти розпилювача і опустити їх в киплячу воду приблизно на 5 хвилин.
УВАГА! Не кип'ятити маску.
Промити під проточною водою приладдя (маску, мундштук, носову насадку і трубку). 
Рада! Можете використати лоток для приладдя для їх правильного висихання. 
Усі складові частини інгалятора мають бути абсолютно сухими, перш ніж їх можна знову сполучати. Бережіть прилад і приладдя в сухому прохолодному місці, захищеному від світла і джерел тепла.
Забороняється використати бензин, розчинник або інші легко займисті хімічні речовини для очищення.
Перевірка і заміна фільтрів
Рекомендується періодично перевіряти стан фільтру. Фільтр вставлений для захисту компресора.
Правильний догляд за фільтром дозволяє продовжити термін служби інгалятора. Частота заміни фільтрів залежить від умов приміщення, в якому використовується прилад. Як правило, фільтр підлягає заміні у разі зміни його кольору, тобто якщо він потемнів.
Рекомендуємо!
Для підтримки оптимального клімату у будинку, рекомендуємо придбати зволожувач повітря. А під час гострих распираторных захворювань використати бактерицидні або кварцеві лампи для знезараження приміщення.
​Примітка!
Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Отримайте рекомендації по використанню лікарських препаратів і схему їх застосування.
Перед використанням приладу обов'язково ознайомтеся з інструкцією з експлуатації!
Наша перевага
Консультанти Med-Magazin.ua постійно проходять навчання і відвідують семінари і практикуми на теми правильного підбору і експлуатації небулайзеров провідних брендів на ринку, представлених в нашій мережі, тому Ви можете бути упевнені в кваліфікованій, якісній і комплексній консультації.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create