Курс занять із спеціальної програми на профилакторе Евминова

Курс занять із спеціальної програми на профилакторе  Евминова
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11347
 

Опис Курс занять із спеціальної програми на профилакторе Евминова

У світі немає аналогів цьому методу!
Методика Евминова – запатентована, медицински досліджена і затверджена Мінохоронздоров'я України методика лікувальної фізкультури для лікування, відновлення і профілактики захворювань хребта у будь-якому віці.
Методика Евминова схвалена МОЗ і Академією медичних наук України і рекомендована для використання в лікувально-профілактичних установах різного профілю, спортивних і тренувальних залах, на виробництві і удома.
Заняття з Методики Евминова запускають механізми самовідновлення структур хребта і дозволяють вилікувати більшість захворювань хребта у будь-якому віці: від різних проявів остеохондрозу – грижі дисків, радикуліт, спондилоартроз до різних порушень осанки і сколіотичної хвороби та ін.
Цей метод грунтований на роботі з глибокими (короткими) м'язами, розташованими під поверхневими м'язами спини, оскільки ці м'язи слабкіші, ніж поверхневі, а при малорухомому способі життя вони практично не випробовують навантаження, але вони оберігають хребет від травм і беруть участь в його живленні.
Тренування м'язів хребта за допомогою вправ на спеціальному пристрої, сконструйованому і запатентованому Евминовым В.В.,-проводиться за допомогою дозованого витягнення хребта з одночасним навантаженням глибоких м'язів.
Це сприяє створенню м'язового корсета, поліпшенню обмінних процесів і відновленню нормальної структури міжхребцевих дисків, зняттю больового синдрому і нормалізації іннервації внутрішніх органів.
Наші фахівці "Актив Центру" вивчили і пропрацювали суть методики Евминова, об'єднавши в програми реабілітації поєднання дозованого витягнення (розвантаження) хребта і одночасного спрямованого тренінгу глибоких (коротких) м'язів спини.
Спрямований тренінг коротких м'язів спини, що підтримують хребет, збільшує кількість міжклітинної рідини, яка покращує дифузне живлення міжхребцевого диска і пульпозного ядра, необхідне для запуску процесу самовідновлення, активізує обмінні процеси і формує розвинений м'язовий корсет, що захищає хребет від просідання, вигинів і робить стійкішим до травмує впливам повсякденного життя. Міжхребцеві диски є амортизаторами і суглобами хребта-саме тому їх відновлення призводить до відновлення функцій хребта.
Дозоване витягнення хребта (розвантаження) забезпечується виконанням вправ для хребта, розроблених у рамках Методики, на спеціальному ортопедичному тренажері – Профилакторе Евминова. Витягнення потрібне для розвантаження міжхребцевих дисків, звільнення затиснутих нервових закінчень, а також нормалізації тонусу спазмированных м'язів, за рахунок їх розслаблення і витягнення. Площина похилої Профилактора дозволяє це зробити в максимально щадному для хребта режимі, шляхом регулювання кута нахилу залежно від стану хребта, ваги, віку людини і тих цілей, які необхідно досягти.
При поєднанні спрямованого, методично правильно розробленого тренінгу коротких м'язів спини і розвантаження хребта, запускається так званий "насосний механізм", сприяючий активнішому живленню міжхребцевого диска. Більше того, за певний час м'яза "заповнюють" простір уздовж хребта, що утворився в результаті витягнення. Внаслідок цього частина навантаження, що йде на хребетний стовп, беруть на себе м'язи, що знову утворилися, і укріплені зв'язки. Навантаження на міжхребцевий диск істотно зменшується, і його відновлення здійснюється набагато інтенсивніше.
Усі Програми, розроблені на основі Методики Евминова, діляться на 4 основних групи:
Лікувальні програми – призначені для лікування різних захворювань хребта, таких як сколіоз, остеохондроз, грижі дисків, протрузії, спондилолистез і інші. Заняття з лікувальних програм знімають загострення, що характеризуються больовим синдромом, відновлюють функції хребта після травм і хірургічних втручань.
Оздоровчі програми. Основне їх призначення – профілактика захворювань хребта. Оздоровчі програми призначені для тих, хто піклується про своє здоров'я. Вони допоможуть розв'язати проблему недоліку рухової активності тим, хто вимушений багато часу проводити сидячи за столом, за комп'ютером, за кермом, і таким чином життя що руйнує свій хребет. Для тих, у кого робота пов'язана з великими і нерівномірними фізичними навантаженнями, заняття з оздоровчих програм допоможуть зміцнити м'язи спини і забезпечити хребет надійним захистом. Також ці програми будуть корисні людям, що страждають від нервових перевантажень і стресів.
Спортивні програми. Заняття із спортивних програм цілком здатні замінити зайняття в тренажерному залі. Спеціально підібрані силові комплекси вправ дозволяють ефективно формувати м'язовий корсет, розвивати витривалість. Існують також комплекси вправ на розвиток гнучкості і рухливості суглобів. 
Спеціальні програми. Це ряд програм, розроблених для вирішення специфічних завдань. Вони допоможуть Вам досягти потрібних результатів, якщо Ви хочете схуднути і позбавитися від целюліту, сформувати красиву фігуру, збільшити, або відновити своє природне зростання. Спеціальні програми включають також комплекси, розроблені за професійним принципом : для водіїв, стоматологів, офісних працівників, спортсменів і інших – для тих людей, чий хребет випробовує постійні однотипні навантаження, обумовлені професією. Окремо розроблена спеціальна програма підтримки хребта для жінок, очікуючих народження дитини.
За віковим принципом виділяється ще одна група програм – Програми для дітей. Особлива увага приділяється проблемам порушень осанки і хвороб хребта дітей, а також впровадженню в життя ідеї привчання дітей з малих років до відходу за основою здоров'я людини – за хребтом.
Що дозволяє добитися застосування методики Евминова :
1. Відновити структуру міжхребетних дисків :
Головне завдання зняти загострення, позбавити людину від болю, прибрати м'язовий спазм, змінити режим харчування міжхребцевих дисків і підготувати глибокі м'язи спини з тим, щоб перерозподілити навантаження на міжхребцеві диски; зміцнити зв'язки і м'язи, що утримують хребетний стовп, для того, щоб він міг вільно переносити щоденні навантаження що виникають в житті будь-якої людини; підтримувати хребет в хорошому функціональному стані і уповільнити процеси старіння і зносу міжхребцевих дисків за допомогою елементарного відходу за хребтом.
Якщо у Вас: біль в попереку, біль в спині, хвороба Бехтерева, хвороба Шоермана-Мау, грижі міжхребцеві, грижі Шморля, викривлення хребта, кіфоз, кіфотична осанка, лордоз, люмбаго, порушення осанки, невралгія міжреберна, нестабільність, остеохондроз (шийний, грудний, поперековий), перекіс тазу, плоскостопість, простріл, протрузія, радикуліт, синдром, сколіоз, зміщення диск, спондилолистез, травма хребта, утиску.
Програма відновлення за методикою Евминова якраз розроблена для того, щоб справлятися з такими недугами хребта. 
Програма лікування є індивідуальним комплексом лікувальних вправ з урахуванням віку і фізичного стану. Після прийому у лікаря – ортопеда, реабилитолога пацієнтові підбирається необхідна програма зайняття на профилакторе. Навчання вправам і рекомендації по їх виконанню дає инструктор-реабилитолог.
2. Профілактика хвороб спини
Якщо Ви хочете: мати хорошу осанку, бути струнким, красивим, підтягнутим, мати хорошу фігуру, уміти знімати втому і напругу, накопичені за день, налагодити роботу центральної нервової системи, потурбуватися про нормальну роботу усіх внутрішніх органів, бути здоровим і ніколи не знать, що таке болі в спині.
Зайняття рекомендоване для людей, яким велику частину робочого часу доводиться проводити за комп'ютером, або офісним столом.
3. Шийний тренажер Евминова
Є таке вираження: «Шия-всьому голова»!
Через область шиї проходять важливі артерії – хребетна, сонна, що живлять кров'ю головний мозок, мережу лімфатичних вузлів і посудин, нервові корінці і стволи, за допомогою яких здійснюється зв'язок з руками, серцем легенями. У області шиї розташована щитовидна і паращитовидная залози, верхня частина трахеї, ковтка, початок стравоходу. Загалом, будь-яке порушення – зміщення хребців/дисків в шиї викликають порушення іннервації і кровотоку.
Якщо у Вас: головні болі, безсоння, високий внутрішньочерепний тиск, запаморочення, непритомність, хронічна втома, погіршується зір, погіршення слуху, невралгії лицьових нервів, ригідність потиличних м'язів, болі і простріли в області шиї і плечей, обмеження амплітуди руху головою.
Усе це ознаки остеохондрозу в шийному відділі хребта.
Якщо у вас вже з'явилися один або декілька ознак – зверніться до фахівця нашого Уктив центру.
Регулярне і правильне зайняття із застосуванням шийного тренажера Евминова забезпечує живлення шийного відділу хребта і зберігає цю дуже важливу частину тіла в хорошому функціональному стані упродовж усього життя людини.
Використання шийного тренажера Евминова дає можливість:
-зміцнити м'язи шиї
-профилактировать захворювання шийного відділу хребта
-виконувати комплекс лікувальних вправ після консультації лікаря і повчального зайняття з інструктором ЛФК
4. Правильна осанка і нормальна статура, розвиток
Належать критеріїв, що визначають стан здоров'я дітей. Формування осанки починається в ранньому віці і в основному залежить від сили м'язів і правильного рухового режиму і стану стоп.
Зайняття на Профилакторе за Методикою Евминова – найпростіший і найефективніший спосіб формування правильної осанки дитини і збереження здорового хребта на все життя.
Фахівці Центру підберуть для дитини індивідуальний комплекс, враховуючи вік, фізичний розвиток, стан здоров'я дитини і індивідуальні особливості його організму. Нескладні, але ефективні вправи допоможуть захистити хребет дитини від навантажень і дати так необхідне йому рух. Дитина навчиться розслабляти напружені м'язи після сидіння, навчиться основам правильного догляду за хребтом, знання яких допомагатиме йому і зараз, і в майбутньому.
Протипоказання
Абсолютні протипоказання для зайняття на профилакторе Евминова, при якому виконання вправ неможливі в силу важкого стану пацієнта :
-Геморагічний інсульт
-Грубі порушення в роботі ЦНС і ПНС (паралічі, глибокі парези, порушення після ДЦП, інсультів, енцефаліту і так далі).
-Розсіяний склероз, розсіяний енцефаломієліт з порушеннями функції тазових органів, руховими порушеннями, атаксією.
-Гострі соматичні захворювання, інфекційні захворювання (в т.ч. туберкульоз), загострення хронічного захворювання до досягнення ремісії.
-ЖКБ (хронічний калькульозний холецистит), МКБ (кораловидні камені в нирках).
-Аневризма аорти, серця, легких, таких, що супроводжуються легеневою недостатністю. ІІ-ІІА-ІІІ ст. і більше, в т.ч стан після операцій.
-Відшаровування сітківки очей або стан після операції по приварюванню сітківки, глаукома.
-Переломи хребта, черепи недавні (до 4х міс.).
-Гострі закриті, відкриті черепномозкові травми і їх наслідки у вигляді парезів, паралічів.
-Хвороба Паркінсона, Альцгеймера.
-Онкозахворювання з метастазуванням.
-Грубі явища остеопорозу.
-Розлади психіки (неврози, психози, МПД, шизофренія і так далі).
-Грижі пупкові, пахові, білій лінії живота, мозкові.
-Декомпенсована гідроцефалія.
-Одиничні великі або множинні великі гемангіоми.
-Хронічні і гострі порушення кровообігу в спинному мозку у вигляді мієлопатій і тому подібне
-Грубі явища арахноїдиту, перидурита.
-Часта (1-2 рази в місяць і більше) непритомність, епілептичні припадки.
-Мієломна хвороба.
Тимчасові протипоказання до зайняття на Профилакторе Евминова :
-Загальний важкий стан хворого
-Підвищення температури тіла вище 37,5
-Гострі захворювання або загострення хронічні
-Небезпека виникнення кровотечі (дифузна маткова кровотеча)
-Інтоксикації
-Інфаркт міокарду з давністю не менше 12 місяців
-Вагітність більше 22 тижнів (потрібний контроль фахівця)
-Артеріальна гіпертензія з ретинопатією і без
-Легенева недостатність з зниженням ЖЕЛ на 50% і більше від належних величин
-Гострі порушення мозкового кровообігу
-Гіпертонія 3 міри
-Виражена недостатність кровообігу (II- Би, III ст)
-Остеопороз 3 міри
-Міастенія.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create