Тест-полоски TRUEresult Nipro, 50 шт.
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 689
 

Опис Тест-полоски TRUEresult Nipro, 50 шт.

У разі порушення роботи підшлункової залози, вуглеводного обміну, перепадів глюкози, потрібно відстежування рівня і збільшення змісту глюкози в крові людям, що хворіють або схильним до захворювання цукровий діабет. Для цього їм знадобиться глюкометр, це надійний і швидкий спосіб упізнати свої показники, відповідно в глюкометр потрібно тест-смужки, без яких неможливо провести тестування. Компанія «Nipro» пропонує набір «Тест-полосок TRUEresult №50», що дозволяє зробити виміри негайно.

Опис тест-смужок TRUEresult №50, «Nipro»

У набір входять п'ятдесят тест-смужок для глюкометра, що знаходяться в тубусі, на який після нагвинчує сам глюкометр від компанії «Nipro». Тубус має герметичну упаковку, що збільшує термін зберігання тест-смужок після розгерметизації упаковки. Технологія виготовлення є запатентованою і інноваційною, скошений кінчик здійснює автоматичне заповнення потрібною дозою крові, що допомагає отримати точніший результат.

Призначення тест-смужок TRUEresult

-Застосовується для глюкометра «Nipro», для діагностування вмісту цукру в крові у людей із захворюванням цукровий діабет.
-Допомагає в кротчайшие терміни зробити виміри змісту глюкози в крові.
-Спостереження вуглеводного обміну у людей з цукровим діабетом.
-Дозволяє з високою точністю визначити показники погіршення вуглеводного обміну.
-Сприяє відстежуванню неправильності живлення, за рахунок миттєвості тестування.
-Для контролю вмісту цукру в крові у вагітних жінок, і у людей з підвищеною вагою.

Унікальні особливості Тест-смужок TRUEresult «Nipro»

  • Зручний тубус для зберігання, комфортно поміщається в руці, легкий в транспортуванні.
  • Інноваційна технологія «Laser Etched Accuracy», гарантує користувачам максимальну точність отримання результатів, при вимірі рівня глюкози в крові.
  • Спеціально розроблений скошений кінчик «TRUEfill» служить відмінним помічником при узятті краплі крові для аналізу, оскільки при аналізі кров наносять з боку, а не згори, це допомагає швидкому всмоктуванню, і розподілу в спеціальну гідрофільну камеру і розосередженню по усій поверхні досліджуваного матеріалу.
  • Технологія чотирьох електродів є запатентованою і несе на собі навантаження в аналізі.
  • Перші два електроди потрібні для розпізнавання наповнюваності тест-смужки досліджуваним матеріалом (кров'ю), запобігаючи подальшим погрішностям в проведенні аналізу результатів (відстежуючи мале наповнення).
  • Наступні два інші електроди несуть навантаження вимірювального характеру, визначаючи реакцію глюкози і відправляючи дані на процесор глюкометра.
  • Уся технологія чотирьох електродів направленна на отримання точних результатів дослідження щоб уникнути помилок, щоб зберегти здоров'я пацієнта.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create