Масаж профілактичний загальний

Масаж профілактичний загальний
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 10961
 

Опис Масаж профілактичний загальний

Професійний масаж застосовується у складі комплексного лікування і для профілактики найрізноманітніших захворювань. 
Використовуючи масаж, можна значно прискорити хід одужання і полегшити реабілітаційні процеси в післяопераційному і посттравматичному періодах.
При проведенні профілактичного масажу покращується психо-эмоциональное стан людини, покращується настрій, підвищується працездатність і загальний стан усього організму.
Вплив масажу на системи органів
Вплив на систему опори і руху
Дуже часто причиною для проведення масажу стають порушення опорно-рухового апарату – патології хребта суглобів, зв'язок. При серйозних порушеннях фахівець призначає комплексне лікування, однією із складових якого є масаж і лікувальна фізкультура. 
В деяких випадках досить профілактичного масажу.
Профілактичний масаж покращує кровообіг і рух лімфи, знімає м'язовий спазм і зменшує почуття напруженості і закріпачення м'язів. Покращує свободу руху в суглобах. Сприяє розігріванню м'язів перед інтенсивним тренуванням. Знімає больовий синдром і зменшує запальні процеси в суглобах.
Для підтримки здоров'я і стабілізації стану м'язів, зв'язок і кісткового скелета рекомендується проводити масаж не менш 2-х раз на рік.
Чи корисний масаж для шкіри?
При проведенні класичного масажу значно покращується тонус шкіри, підвищується її пружність.
У шкірних покривах знаходяться численні рецептори, пов'язані з різними внутрішніми органами. При правильно зробленому масажі, покращується робота і стан цих органів.
В процесі масажування прискорюється оновлення шкірних покривів – відлущуються відмерлі клітини і оптимізується оновлення епідермісу.
Покращується робота залоз потових і сальних, покращується стан, як сухої, так і жирної шкіри.
Вплив на підшкірні шари
Вплив масажу на підшкірні шари жирової клітковини полягає в тому, що механічні рухи «пожвавлюють» застиглі жирові відкладення. Активізується видалення токсичних речовин, що накопичилися, продуктів обміну і води. Масажні рухи не знищують жирові клітини і не формують в них гематом, під їх дією відбувається активація припливу крові і прискорення обміну речовин. Відкладення жиру, що вивільняються, метаболизируются з утворенням енергії, яка потрібна організму.
Вплив на ЦНС
Під впливом масажних рухів покращуються зв'язки кори головного мозку з усіма внутрішніми органами.
Позитивно впливає на периферичну нервову систему, внаслідок чого зменшуються різні болі, покращується нервова провідність і здатність нервових волокон до самовідновлення при їх ушкодженні.
Вплив на системи лімфи і крові
Впливає на шкірні капіляри, внаслідок чого покращується каппиляризации шкіри і трофіка тканин. Чинить рефлекторну дію на кровообіг місцевий і загальний. Оптимізується артеріальний кровообіг і прискорюється венозний відтік, активізується насичення крові киснем.
Прискорює місцевий лімфотік, покращує функції лімфатичних судин (вазомоторну і тонічну).
Дія на обмін речовин
Під впливом профілактичного масажу активізується білковий, мінеральний обміни і газообмін. Збільшується виділення азотистих з'єднань – сечовини, сечової кислоти.
Збільшується кількість продуктів обміну білків – гістаміну, ацетілхоліну. Збільшується кількість гемоглобіну в крові, активізується синтез ферментів і гормонів. Запускаються механізми відновлення і очищення організму.
Загальні свідчення для проведення профілактичного масажу
• Нервове перезбудження, дратівливість, безсоння і погана якість сну;
• Забиття, розтягування, підвищений м'язовий тонус. Функціональні порушення в результаті травм;
• Підвищена втома і напруга м'язів після тривалих тренувань і фізичних навантажень;
• Порушення функціонування різних внутрішніх органів.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create