Стетоскоп для дорослих Pulse Time 740 MDF 17 (Heaco Великобританія)

Стетоскоп для дорослих Pulse Time 740 MDF 17 (Heaco Великобританія)
5%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 684
 

Опис Стетоскоп для дорослих Pulse Time 740 MDF 17 (Heaco Великобританія)

Незвичний, трохи футуристичный дизайн цього стетоскопа притягує погляд як пацієнта, так і колег по лікарській практиці, а також дуже допомагає порозумітися і підтримувати зоровий контакт. Пульс Тайм 740 від «Хико» ефективний в діагностиці і надійний в практичному застосуванні. З цією моделлю британського бренду частота биття серця визначається з подвоєною швидкістю.

Призначення пристосування

Провідна мета призначення Pulse Time 740 MDF 17-визначення ритмічності коливання серця, частоти коливань, наявність сторонніх шумів в легенях і тонів Короткова. До призначення відноситься посилена і дуже точна передача чистих звукових даних для діагностики.

Сфера застосування

Дорослі пацієнти без обмеження.

Конструкційні особливості

Металізовані частини усього пристрою відшліфовані в процесі ручної роботи і підібрані для максимального посилення звукопередачи. Для шліфовки вибрана якісна нержавіюча сталь, яка анодується алюмінієм.
Голівка для прослуховування в стетоскопі оснащується ультратонкою і чутливою мембраною для максимально відповідної передачі навіть найменшої тональної гамми в діапазоні 0,1 – 1 кГц. Шумоізоляція відбувається за рахунок кільцевого елементу ущільнювача і досягається, практично, повне пригнічення вкраплень зовнішнього світу. Шток головочного клапана обертається на 3600, а завдяки ущільненням діафрагма, уловлює тільки корисні тони.
При першому огляді, наявність на звуковій голівці годинника, зупиняє будь-який погляд і колективу, і пацієнта. Але враження не проходить, оскільки естетичний аспект замінюється практичністю їх користування в діагностичних цілях. Робота електронного годинника з екраном LCA беззвучна і не псує картину звукопередачи. Частота серцебиття вимірюється наочніше і точніше.
Дизайнерський підхід впритул переплітається з відчуттями повсюдного комфорту. Довгі зміни не приносять вже такої втоми вушним раковинам при маєтку у користувача цього стетоскопа.
М'який силікон наконечників не має у складі флатов і враховує анатомічні особливості вушного каналу за технологією ComfortSeal. Тому їх прилягання щільніше, що відсікає зовнішній шум, не вносить дискомфорт при носінні.
Надійна конструкція забезпечує гарантію інструменту на увесь експлуатаційний період.
Гарнітурні металеві трубки, що поліруються вручну, і мають пружний подвійний елемент, яким можна настроїти притиск самостійно, забезпечивши комфорт і продовживши терміни експлуатації. Гарнітура виконана за технологією Ергономакс оснащується спеціалізованими перехідниками СейфетиЛок для вушних наконечників, гарантуючи простий монтаж і приємне використання.
Незрівнянну акустику забезпечать полівінілхлоридні трубки Y- подібної форми. Вони не містять латексу, не злипаються і не піддаються розтріскуванню. Їх потовщені стінки ізолюють передачу звукових хвиль і доносять її до користувача з первозданною виразністю.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create