Стетофонендоскоп для дітей з подвійною голівкою 747С MDF ICH (Heaco Великобританія)

Стетофонендоскоп для дітей з подвійною голівкою 747С MDF ICH (Heaco Великобританія)
5%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 684
 

Опис Стетофонендоскоп для дітей з подвійною голівкою 747С MDF ICH (Heaco Великобританія)

Великобританські виробники професійного інструменту Heaco знають толк у своїй справі. Саме з цієї причини їх дітище, у тому числі стетофонендоскоп моделі 747С MDF ICH, користується повагою і популярністю в лікарських кругах всього світу. Професіоналізм у виготовленні приладу і інноваційні матеріали привели до популярності навіть в медичних серіалах. Пристрій регулярно використовують при реанімаційних діях юним пацієнтам або при користуванні як приладу класичного призначення.
Призначення стетофонендоскопа
Пристрій від Heaco призначений для роботи з маленькими пацієнтами і надає допомогу при діагностуванні і профільних роботах в таких випадках:
-визначення внутрішніх процесів оргазму пацієнта в районах грудної клітки і суміжних областей;
-прослуховування сердечної роботи на наявність аритмії і правильності сердечних скорочень;
-діагностування хвороб внутрішніх органів окрім серця, включаючи ранні стадії їх розвитку;
-точне визначення наявності ритмічності Короткова;
-вислухування шумів в роботі дихальних органів, викликаних хворобами типу ОРЗ або ГРВІ, а також наявністю інших ускладнень те й же спрямованості.
Плюси приладу
Мабуть, головною відмітною перевагою в порівнянні з конкурентами є наявність довічної гарантії від виробника на стетофонендоскоп за умови правильної його експлуатації.
Не менш важливим аргументом також є доступна ціна моделі 747С MDF ICH, а великий вибір кольорів є додатковим бонусом до неї. 
Особливості конструкції і функціонала
Навіть невитіюватий і зрозумілий принцип облаштування стетофонендоскопа приховує у своєму арсеналі ряд особливостей :
-створенню приладу передувала консультативна допомога провідних медичних фахівців, а також побудова і відладка роботи узгоджено поточних стандартів. Що підтверджують ряд сертифікатів від авторитетних європейських і американських організацій.
-двостороння акустична голівка 747С MDF ICH має поворотний шток, що активує одну із сторін при користуванні стетофонендоскопом – загальнотерапевтичну або педіатричну.
-облаштуванням приладу передбачена наявність нехолодячого колечка на голівці, що корисно при роботі з дітьми у момент безпосереднього торкання до шкіри. 
-трубки для передачі звуку від голівки виготовлені з товстостінного ПВХ матеріалу, який створений без застосування шкідливих речовин і пластифікаторів, не містить латекс і флатан. Особливе покриття як усередині, так і зовні не пропускає зовнішніх шумів, зменшує вірогідність розтріскування і злипання.
-довгі трубки, біля 61см, забезпечують ще більшу свободу при виборі дистанції між лікарем і пацієнтом незалежно від їх положення, полегшують роботу високим докторам.
-закінчення металевих акустичних трубок виготовлені м'якшими, анатомічної форми, що не створює дискомфорт вушним каналам навіть при тривалих лікарських змінах. А щільність прилягання гарантує практично повну шумоізоляцію.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create