Слуховий апарат MAX E SPm
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 527
 

Опис Слуховий апарат MAX E SPm

Надпотужний цифровий слуховий апарат MAX E SPm дозволяє поступово зменшувати посилення з часом. Підходять дітям і при сильної втрати слуху.
Починаючи з рівня посилення, якого чекає пацієнт і який може іноді бути надмірним і перевищувати рівень, необхідний для досягнення поставленої мети. Ця функція дозволяє повільно і поступово зменшити коефіцієнт посилення і MPO безпечнішого рівня для максимальної розбірливості мови і підтримувати залишковий слух. За допомогою зміщення звуків з областей, де слух найбільш пошкоджений, і стискування в область з прийнятнішим залишковому слухом, пацієнти отримують повніше сприйняття і розбірливість мови.
Продуктивна робота спрямованих мікрофонів, підвищення розбірливості мови,, зниження рівня шуму були спеціально оптимізовані і працюють синергически один відносно одного, щоб забезпечити кращу розбірливість мови і комфорт для тих, у кого важкі втрати слуху.
Max13 Pair DkGrey WhiteBkgdMax E-це новий доступний цифровий надпотужний цифровий слуховий апарат з базовим набором функцій, в якому втілений захист залишкового слуху, що сприяє комфортному користуванню апаратом і поліпшенню самопочуття.
Max має не лише технології, необхідні для користувачів з серйозними порушеннями слуху, але і функції, які працюють разом для максимального поліпшення розбірливості і сприйняття мови.
Користувачі потужних слухових апаратів постійно підвищують рівень посилення, ставлячи під загрозу залишковий слух. Max усуває небезпеку надмірного посилення за допомогою системи адаптації з обмеженням по потужності.
Менеджер адаптації по потужності дозволяє встановити початкове посилення вище за необхідний. Так воно буде автоматично, поступово і непомітно для користувача, знижуватися до цільового (оптимального) посилення. Це дозволяє захистити залишковий слух і підвищити розбірливість мови.
Особливості:
6 каналів
Менеджер адаптації посилення
Частотна компресія
Технологія SmartFocus SP
Посилення баса
Забезпечує додаткове посилення низьких частот
Програми прослуховування
Менеджер зворотного зв'язку пропонує максимально корисне посилення, за рахунок пригнічення вихідного рівня на певних частотах, перш ніж вони стануть чутні
Безпровідні технології
DuoLink-вибір програми і встановлення рівня гучності на одному слуховому апараті автоматично переноситься на апарат на другому вусі
Характеристики:
4 ручних програми
Тип батарейки : 13
Адаптивна спрямованість AntiShock ™
Пригноблення шумів вітру DAI
Easy-t і телефонна котушка MyMusic ™
Виділення мовного сигналу
Пригноблення шуму Data Logging
Можливість використання пульта управління
Можливість використання системи Smart Alert ™
Можливість безпровідного програмування через iCube
Технологія IntelliVent доступна для індивідуальних вкладок
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create