Нагнітач для напівавтоматичних тонометрів ВК без клапана

Нагнітач для напівавтоматичних тонометрів ВК без клапана
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 197
 

Опис Нагнітач для напівавтоматичних тонометрів ВК без клапана

Універсальний нагнітач без клапана грушовидної форми ВК призначений для ручного накачування повітря в компресійну манжету напівавтоматичного тонометра.
Основні характеристики
Артеріальний тиск характеризується двома показниками – верхнім і нижнім тиском. Верхній цифровий показник (систолічне ПЕКЛО) характеризує силу тиску в артеріях при скороченні м'яза серця. Нижня цифра (діастола ПЕКЛО) показує тиск в артеріях у момент максимального розслаблення серця. Для кожного віку характерні свої показники ПЕКЛО. Відхилення від норми сигналізує про наявність різних захворювань, тому лікарі рекомендують постійне спостереження за артеріальним тиском. Тонометр напівавтоматичного типу служить для виміру ПЕКЛО і пульсу, допомагає визначити наявність артеріальної гіпертонії, аритмії і ряду інших захворювань. У напівавтоматичних тонометрах процес виміру тиску проходить шляхом накачування повітря в манжету приладу за допомогою компресора – ручного нагнітача грушовидної форми. Універсальний нагнітач без клапана ВК є запасною частиною для напівавтоматичних тонометрів і є еластичним балоном, оснащеним зворотним клапаном. При натисненні на грушовидний балон зворотний клапан перешкоджає виходу повітря назовні, направляючи його в потрібний патрубок. При активному використанні ця складова напівавтоматичних тонометрів часто виходить з ладу. Для точних вимірів ПЕКЛО завжди необхідно мати запасний нагнітач для тонометра.
Відмітні ознаки нагнітача без клапана грушовидної форми ВК
• Висока якість і зносостійкість 
• Доступність і простота використання-можна придбати і замінити самостійно 
• Тривалий термін експлуатації
• Простота пристрою знижує вірогідність його виходу з ладу і подовжує термін служби
• Легко і без зайвих зусиль стискається
• Універсальний-використовується з тонометрами різних марок і брендів
• Безшумність в роботі 
• Напівавтоматичні пристрої коштують дешевше і споживають менше енергії
Принцип дії
Манжета тонометра є пневматичною камерою з тканинною оболонкою, укріпленою на лівій руці вище за лікоть. За допомогою універсального нагнітача ВК для виміру ПЕКЛО в манжету здійснюється подання повітря шляхом ритмічного стискання балона кистю руки.
Інструкція по заміні і використанню
Акуратно зніміть пластиковий перехідник із старої груші і вставте в отвір нової груші. Підключіть до тонометра. Універсальний нагнітач ВК також можна використати в медичній техніці, що вимагає ручного подання повітря.
Рекомендації по відходу за виробом
Температура зберігання від-34 до 65°З, відносна вологість не більше 85%. Не піддавати дії від гострих предметів. Витримує багатократну санобробку. Не зберігати поблизу нагрівальних приладів, берегти від сонця і вологи.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create