Тест-полоски HealthPro (ХелсПро), 50 шт.
14%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 467
 

Опис Тест-полоски HealthPro (ХелсПро), 50 шт.

Тест-полоски для визначення глюкози в крові HealthPro® - 50 штук (2х25) в упаковці.

Тест-полоски для визначення глюкози в крові HealthPro® використовуються разом з глюкометром HealthPro® для виміру рівня глюкози в крові.

Тест-полоски треба використати в течії 6 місяців з моменту першого розкриття упаковки.

Тип ензима : Глюкозооксидаза (GOx)
Гематокрит 20%-60%
Висока стабільність при низьких і високих температурах.

Система контролю рівня глюкози в крові HealthPro® відкалібрована по плазмі крові (результати еквівалентні плазмі крові) з метою порівняння результатів з лабораторним методом. Тест-полоски для визначення рівня глюкози в крові HealthPro® призначені для проведення досліджень поза організмом (використання виняткове в діагностиці in vitro). Система контролю рівня глюкози в крові HealthPro® призначена для проведення самоконтролю особами, що страждають діабетом, і контролю їх працівниками охорони здоров'я.

У тест-полосках Healthpro ™ впроваджена нова технологія біосенсорів, яка складається з електрохімічних компонентів і вимагає невеликої кількості 0,5 мкл крові, що дозволяє зменшити больові відчуття під час відбору. Глюкометр Healthpro ™ може зберігати 365 показів виміру з вказівкою дати і часу. Ви також можете легко зберігати результати вимірів на комп'ютері (опція). Це дозволить забезпечити легший і кращий спосіб контролю рівня глюкози.

Як визначається:

Глюкоза в зразку крові реагує з електродами тест-полоски, генеруючи електричний струм, який викликає хімічну реакцію. Хід реакції вимірюється датчиком глюметру Healthpro ™ і виводиться на екран у вигляді результату рівня глюкози в крові.
 
Важливі рекомендації:

  • Перед використанням глюкометра Healthpro ™ і тест-полосок для визначення рівня глюкози, уважно ознайомтеся з інструкцією з експлуатації.
  • Не використайте смужки для глюкометра після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці або флаконі, оскільки це може привести до помилкових результатів.
  • Відкриваючи контейнер з тест-полосками уперше, зробіть на наклейці відмітку про завершення терміну використання. Через 6 місяців з дати відкриття контейнера слід викинути інші невикористаних тест-полосок Healthpro ™.
  • Проконсультуйтеся зі своїм лікарем з приводу щоденного управління діабетом за допомогою системи Healthpro ™.

Infopia ltd., Південна Корея.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
  • +38 (044) 369-38XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create