Масажер Фараон L Ляпко
9%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 62
 

Опис Масажер Фараон L Ляпко

Масажер пластмасовий Ляпко "Фараон Л"
Мінерали і кристали-прекрасні лікарі, віддані і добросовісні цілителі душ і тіл людських. Вони, «не замислюючись», віддають свою енергію, а натомість забирають наш фізичний біль і душевну тривогу.
Кожному кристалу властиві власні вібрації, властиві лише йому аспекти свідомості, пам'ять і енергетика.
Таким чином, використовуючи енергію мінералів, можна очищати, зціляти і гармонізувати проблемні органи і системи.
Ці унікальні властивості мінералів найбільш ефективні в масажерах пластмасових Ляпко «Фараон Л», що мають структуру тригранної піраміди і цілющі властивості, що посилюють її, оскільки на одній з площин вставлені камені.
На відміну від існуючих масажерів, «Фараон Л» має виражені масажні властивості: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального і сегментарного масажу, а також п'ять різновидів точкового масажу.
Поперемінне використання кожної із сторін масажера – надає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування. А саме: можливість підбору властивостей для будь-якого віку, маси тіла, порогу чутливості, конкретної проблеми, що неможливо отримати при використанні інших масажерів.
«Фараон Л» чинить позитивну дію на енергетичний стан людини, сприятливо впливає на імунну систему, а це, у свою чергу, стабілізує загальний стан.
В процесі масажу і після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності, які виправляють негативні і слабкі коливання тканин, примушуючи їх вібрувати в здоровому ритмі.
Масажери пластмасові Ляпко «Фараон Л» унікальні тим, що поєднують в собі позитивну загальнооздоровлюючу дію пірамідальної структури, багаторазово посилену впливом мінералів. Така будова масажера дозволяє впливати і на фізичне тіло, і, що важливо, на тонкі польові структури організму, в яких, по суті, і криються головні причини захворювань.

Комфортний і практичний, а головне, доступний масажер «Фараон» позбавить вас від багатьох проблем, стане Вам хорошим другом і надійним захисником Вашого здоров'я!

Переконайтеся в цьому самі.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create