Стетофонендоскоп педіатричний "MD One™ Stainless Steel Dual Head" 777С MDF 09 (Heaco Великобританія)

Стетофонендоскоп педіатричний "MD One™ Stainless Steel Dual Head" 777С MDF 09 (Heaco Великобританія)
5%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 684
 

Опис Стетофонендоскоп педіатричний "MD One™ Stainless Steel Dual Head" 777С MDF 09 (Heaco Великобританія)

Стетофонендоскоп моделі 777С MDF 09 має відмінний дизайн, до якого підібраний яскравий незабутній і одночасно легкий колір. Красивий колір підібраний, щоб відволікати маленьких пацієнтів від роботи доктора. А завдяки зйомкам в американському кіносеріалі про лікарів «Клініка», цей прекрасний інструмент не лише добре буде виконувати свої функції, але і стане незабутнім подарунком.
Особливості
Мабуть, найосновнішою відмінністю стетофонендоскопа є матеріал виготовлення його металевих частин. Це нержавіюча високоточна полірована вручну сталь, яка до того ж має хороші акустичні властивості.
Педіатричний апарат MDOne має у своєму арсеналі двосторонню голівку, яка щоб активувати той або інший звуковий канал просто перевертається на 180 градусів. Зміна звукового каналу одним рухом стала можливою, завдяки спеціальній запатентованій технології поворотного клапана голівки. Різні сторони голівки мають і різні діаметри дзвонів для кращого прослуховування дітей.
Призначення
Розроблений в першу чергу для лікарів-педіатрів, які проводять аускультацію маленьких пацієнтів. Але також ця модель може і широко використовується терапевтами, лікарями загальної практики для прослуховування звуків і шумів серця пацієнта, легенів, шумів Короткова і травної системи.
Голівка
Завдяки своїй універсальній конструкції, голівку стетофонендоскопа можна використати як фонендоскоп, так і як кардиоколокол для маленьких пацієнтів. Неймовірно чутлива мембрана дозволяє проводити передаваний звук з максимальною точністю. Звукоізоляція голівки виконана на вищому рівні, тому передаваний звуковий діапазон від 20 до 100Гц завжди чистий. Обідок кардиколокола поміщений в нетоксичний ПВХ матеріал, тим самим гарантує комфорт при торканні ним маленьких пацієнтів під час вислухування.
Трубки
Усі шуми, що поглинаються, і звуки дуже чутливою мембраною на голівці, проходячи через кольорові трубки акустично посилюються.
Конфігурація трубок подібна до букви Y визначає нерозривність звукової передачі і зрештою якість звуку. Великий діаметр, особлива, спрямована на відвертання злипання технологія, забезпечують безперебійну роботу. Виконані з потовщеного ПВХ матеріалу акустичні трубки не стукають і не розфарбовуються і, практично, не пропускають шум.
Гарнітура
Як і усі металеві частини приладу, гарнітура 777С MDF 09 змонтована з нержавіючої відполірованої до блиску дуже високої якості стали. Вінцем гарнітури є силіконові наконечники Comfort Seal Eartips. Вони виконані з нетоксичного силікону і практично не пропускають сторонніх звуків, шляхом повного прилягання за формою вуха. Приємні відчуття роблять можливою роботу в них упродовж усього лікарського чергування.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create