Кремній для очищення води 70 гр
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 786
 

Опис Кремній для очищення води 70 гр

Кремній для очищення води, Вода, оброблена кременем, стає такою чистою, що роками не псується і придбаває широкий спектр профілактичних і лікувальних якостей. Кременева вода готується методом звичайного наполягання на природному камені.
Кремній для води – дивовижний феномен природи
що містить в собі залишки мікроорганізмів, які сприяли утворенню цього каменю з мулу в теплих водоймах крейдяного періоду. Органічні залишки в кременях - це біокаталізатори, здатні переробляти енергію світла, в десять тисяч разів прискорювати окислювально-відновні реакції. Саме завдяки цій властивості кременя вода, оброблена їм, стає такою чистою, що роками не псується і придбаває широкий спектр профілактичних і лікувальних якостей.
Кременева вода готується методом звичайного наполягання на природному камені. У кременевій воді відбувається утворення структурної водної системи з електричними гратами рідких кристалів кремнію так, що в ній немає місця патогенним, несимбиотным мікроорганізмам і стороннім хімічним елементам. Ці сторонні домішки витісняються з води і випадають в осад (тому при настоюванні кременевої води 3-4 сантиметри від дна не використовуються).
Кременеву воду створює сама природа
Вона відрізняється збалансованим хімічним складом. За водневим показником і рядом інших параметрів вона схожа на плазму крові і міжклітинної рідини. Кременева вода поєднує в собі смак і свіжість джерельної води, чистоту і структуру талої води і бактерицидні властивості срібної. Кремній – елемент життя. Нормальний його зміст в організмі людини – природний ключ до здоров'я.
Кремній – елемент, що визначає властивості пластичних структур організму, сполучної тканини сухожиль, стінок судин і шлунково-кишкового тракту, окістя хрящів, синовиальной рідини. Особливо чутливі тканини – сфінктери желудочно- кишкового тракту, клапани сердечно-судинної системи – скрізь, де діє особливо тонка клапанна автоматика на варті точного виконання її генетичної програми, функціонує той, що ще тонше сприймає сигнали мозку елемент германій (эка-кремний). Особливо багато кремнію у волоссі, нігтях і шкірі людини. Практично усі хвороби названих органів виникають тільки при дефіциті кремнію. 74 хімічні елементи, у тому числі і кальцій, не засвоюються, якщо в організмі бракує кремнію.
Відмінною підмогою для кожної людини є кременева вода. Приготувати її дуже просто. У скляний або емальований посуд з водопровідною або колодязною водою, опустити шматочки кременя (приблизно 70 грам на 7-10 літрів) заздалегідь промивши їх. Поставити на світлу, але не на прямих сонячних променях. Накрити марлею. Для приготування їжі настоювати не менше двох діб. Для лікування – не менше п'яти діб. Кожного разу після зливу залишків води місткість і кремінь промити проточною водою. Пити кременеву воду рекомендується 6-8 раз на день по 0,5-1 склянці.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create