Манжета неонатологическая НИАД, НЕАСО
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 183
 

Опис Манжета неонатологическая НИАД, НЕАСО

Поява маленького життя на світ саме по собі являється дивом. Саме по цьому її треба берегти і леліяти. До найбільш комфортних способів контролю артеріального тиску і правильності роботи серця по праву належить неінвазивний метод. Особливо хороша методологія відносно дуже маленьких пацієнтів, які мають чутливу шкіру, незвичну до зовнішнього оточення. Для виконання поставленої мети британська компанія спеціально розробила невелику, але ефективну модель неонатологической манжети.
Призначення пристосування
Прямим призначенням неонатологической манжети виробництва компанії Heaco ультрамаленького розміру являється допомога в моніторингу і передачі точного рівня артеріального тиску. А також забезпечення максимального комфорту у новонароджених і дітей суміжного віку в процесі зняття свідчень за рахунок застосування м'якого матеріалу на внутрішній стороні манжети.
Сфера застосування 
Розміри манжети від британської компанії Heaco дозволяють закріплювати пристрій на предплечьях недоношених дітей і грудничков. А зручний фіксатор у вигляді липучки прискорить процес підготовки до вимірів і не внесе дискомфорту в стан пацієнта.
Пристосування НИАД виробництва Heaco виконане з одним патрубком для під'єднування. І може бути використано в комбінаційній зв'язці з тонометральными пристроями, що відносяться до наступних підвидів: 
-автоматичні, які мають одно контактне під'єднування;
-напівавтоматичні з одним вивідним сполучним кінцем;
-стандартні механічні з наявной вбудованою грушею в манометральный прилад.
Застосування неонатологической манжети можливе також як другого комплекту частини приладу, вживаного на практиці. У разі потреби, манжету пользуют, а після роботи замінюють на частіше прошену.
Вживані у виготовленні матеріали
Основою бачення бізнесу і побудови репутації компанії Heaco базується на застосуванні тільки якісних минулих тестування матеріалів. Такий підхід вирішує проблему тривалого застосування і впливає на практично повну відсутність рекламацій. Ретельніший відбір здійснюють стосовно товарів дитячого призначення. Окрім сказаного, перевірка готової продукції і саме виробництво сертифіковані згідно з міжнародними стандартами на що є відповідне підтвердження. Незалежні експерти аудиторських компаній на основі перевірок рекомендують виробника як надійної уваги, що стоїть.
Рекомендації по відходу
-Для продовження періоду користування манжетою не слід її застосовувати до предплечьям з великим обхватом. Це внесе погрішності у виміри і збільшить у декілька разів швидкість зносу;
-Відводити зберігання як можна далі від прямих променів сонця і дотримуватися температурного діапазону зберігання;
-Не слід прискорювати сушку за допомогою праски або інших електроприладів;
-Уникати видимих проколів;
-Забруднення знімати за допомогою ганчірки і мильного розчину;
-Нівелювати жорстке скручування для відходу від ушкоджень;
-Чистити виріб дозволено тільки зсередини 3 процентним розчином перекису водню.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create