Небулайзер інгалятор компресорний MIKRONEB (Італія)
26%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 198
 

Опис Небулайзер інгалятор компресорний MIKRONEB (Італія)

Опис інгалятора MIKRONEB :
Компресорний інгалятор Mikroneb використовується для аерозольної терапії при захворюваннях верхніх і нижніх дихальних шляхів. Ефективний при профілактиці і лікуванні таких захворювань як фарингіт, ларингіт, риносинусит, трахеїт, бронхіт, астма, пневмонія, а також і при ГРВІ.
Завдяки маленькому розміру часток аерозоля досягається максимальний ефект при інгаляції!
Завжди наслідуйте призначення лікаря відносно дозування лікарського препарату і часу інгаляції! Пам'ятайте: самолікування може бути шкідливе для Вашого здоров'я.
Технічні характеристики:
Розмір часток : 2,61 мкм
Розпиляло: 0,35 мл/мін
Рівень шуму : 58 Дб
Робочий тиск: 0,6 панів
Тип живлення: Мережа 220 В
Максимальний час безперервної роботи : 20 (хв.)
При необхідності дезинфікується
Гарантія: 3 роки
Виробник: 3a Super Jet
Розмір: 14,3 x 15,5 x 11 см
Вес: 1100 г
Особливості:
Перед першим використанням пристрою рекомендується очистити його, наслідуючи рекомендації, викладені в розділі «Чищення і Дезинфекція» інструкції з експлуатації.
1. Зберіть ингалятор-небулайзер MIKRONEB і переконайтеся, що усі деталі знаходяться на своїх місцях.
2. Заповніть камеру утворення аерозоля рідиною для інгаляції згідно з призначеннями лікаря. Переконайтеся, що, наливши рідину, Ви не перевищили відмітки максимального рівня.
3. Підключіть трубку ингалятора-небулайзера MIKRONEB для подання повітря до компресора і включите вилку в розетку електроживлення.
4. Щоб включити пристрій, встановите перемикач ON / OFF в положення «I», і візьміть в рот комбіновану насадку «рот-ніс» чи надіньте індивідуальну маску на особу. Завдяки такій насадці лікарські засоби краще проникають в легені. Виберіть відповідну маску: для дорослих або для дітей; переконайтеся, що вона повністю прикриває ділянки рота і носа.
5. При інгаляційній терапії дихаєте спокійно. Розслабтеся, сядьте в зручну позу, при цьому Ваш торс повинен залишатися у вертикальному положенні. Інгаляційні процедури не можна приймати лежачи. Якщо під час процедури ви відчули дискомфорт або вам стало погано, негайно припините процедуру.
6. Після завершення сеансу інгаляційної процедури необхідно відключити пристрій, ого слід перемкнути перемикач «ON / OFF» у положення «O» і від'єднати шнур ивлення від електророзетки.
7. Видаліть з камери утворення аерозоля залишки лікарських речовин і очистьте пристрій, наслідуючи інструкції, викладені в розділі «Очищення і дезинфекція» інструкції з експлуатації.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create