Пов'язка Гідрогелю KiKgеl AQUA - GEL®, квадрат 12 х 12 см
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 193
 

Опис Пов'язка Гідрогелю KiKgеl AQUA - GEL®, квадрат 12 х 12 см

Пов'язка Гідрогелю AQUA-GEL®, квадрат 12х12 см (KiKgеl, Польща)

10 пластинок в упаковці

Опис продукції Аква-гель
Гель-пов'язка для лікування опікових ран, трофічних виразок, пролежнів і ран, що погано гояться.
Покриває рану, чинить охолоджувальну дію, абсолютно прозора, легка, застосовується як на доступних поверхнях, так і на місцях, незручних для накладення пов'язки.
Залишається прохолодною і вологою впродовж 48 годин.
Стимулює загоєння, посилюючи процес грануляції і епітелізації ран різного походження. Очищає рану, видаляючи з неї фібрин і некротизовані тканини.
Не прилипає!
Віддаляється безболісно!
Особливо ефективна при лікуванні неускладнених трофічних виразок. Вбирає до 10% ексудату.
Ефективна після хімічних пілінгів для зняття роздратувань і почервонінь
Використання при опіках (сонячних, хімічних, термічних) базується на моментальному припиненні дії опікового агента, що, у більшості випадків, є оптимальним методом надання невідкладної допомоги; ефективна також при подальшому лікуванні.
Випускається різних розмірів, а також у вигляді маски для особи.
Матеріал: поливинилпиролидон полиэтиленгликоль агар у воді.
Біологічно інертна!
Не викликає роздратування!
Не викликає алергічних реакцій організму!
Стерильна!
Аквагель-загальний огляд:
Починаючи з відкриття, зробленого Винтером (Winter G.D.1962, Nature, 193, 293-294), яке показало, що процеси епітелізації (зростання нових клітин шкіри) значно прискорюються, коли рана покрита пов'язкою що утримує вологу, цей тип терапії все частіше застосовується в рутинній лікарській практиці.
Перше покоління таких пов'язок було непроникне для води (чи в невеликому ступені проникне), полімерні плівки, зроблені з поліетилену, поліпропілену або полиэстра. Їх застосування призводило до швидкого накопичення біологічних рідин на поверхні рани і появи ускладнень в процесі лікування. Такі пов'язки як Strech& #39;n Seal® показані тільки для тимчасового покриття рани, до моменту огляду її кваліфікованим, медичним персоналом.
В середині сімдесятих років на ринку з'явилося друге покоління пов'язок зроблених з чистого поліуретану або т.з. гідроколоїду. У 1980-х гг пов'язки у вигляді поліуретанових плівок, таких торгових марок як: OpSite®, Uniflex®, Opraflex®, Blistr Film® стали дуже відомими і були схвалені для лікування, особливо хронічних ран. Пов'язки також забезпечені додатковою липучою стрічкою і до сьогоднішнього дня знаходяться в товарообігу. Основний їх недолік полягає в тому, що вони прилипають до новообразующейся тканини шкіри і під час зміни пов'язки можуть її пошкодити.
Гідроколоїдні пов'язки, які продаються під названями : Comfeel® Dermiflex®, Granuflex, складаються з самоприлипающейся маси такою, що містить поліізобутилен, в якому знаходяться дроби желатину, пектину, карбоксиметилцелюлоза або хітозану. У контакті з виділенням з рани ці дроби абсорбують її, розбухають і створюють непрозору, напіврідку масу, яка може через деякий час витікати назовні. Ця гідроколоїдна паста не має додаткового лікувального ефекту так, як міра зростання нових клітин шкіри такий же, як у разі пов'язок першого покоління, які накопичували виділення з ран.
Найсучаснішими пов'язками третього покоління вважаються гідрофільні, поліуретанові плівки і гідрогелі такі, як: Elasto-gel® Vigilon® чи польська пов'язка гідрогелю Aqua-Gel®. Пов'язки цього типу забезпечують вологе середовище, абсорбують біологічні рідини і оберігають від накопичення виділень за рахунок випару води зовнішньою поверхнею пов'язки. Одночасно дозволяють створити на рані тонкий шар власних протеїнів пацієнта (у тому числі чинників зростання), що вважається головною причиною спостережуваного прискореного загоєння ран.
Для повного огляду необхідно згадати про «біологічних» пов'язках таких, як очищений амніон, плацента, препарована свиняча шкіра, желатинові або колагенові губки, а також плівки з гіалуронової кислоти або целюлоза що виробляється бактеріями. Ці пов'язки мають обмежене застосування із-за деяких особливостей (провокація алергічних реакцій, збільшення ризику вторинної інфекції, великі ціни) і зараз вони замінюються синтетичними, композитними виробами.
Про пов'язку
Пов'язка Гідрогелю Aqua-Gel® є композицією натуральних і синтетичних полімерів (таких як: поливинилпиролидон, поліетилен гліколь і агар) у воді, підданій дії іонізуючого випромінювання відповідної енергії, яке має функції : забезпечує з'єднання ланцюгів полімерів і стерильність пов'язки.
Технологія виробництва пов'язок гідрогелів була створена групою наукових співробітників під керівництвом проф. Януша М. Росяка (Janusz M. Rosiak) з Міжвідомчого Інституту Радіаційної Техніки Політехнічного Иститута в Лодзи. Пов'язка – прозорий, еластичний пласт гідрогеля завтовшки 3-4 мм
Пов'язки Aqua-Gel® відносяться до найсучаснішого III покоління перевязачных біоматеріалів. Вони застосовуються в терапії ран, що важко загоюються, таких, як:
 • опікові рани
 • трофічні виразки
 • діабетична стопа
 • пролежні
 • трансплантат шкіри
 • усі види ушкоджень шкіри, в терапії яких бажане вологе середовище
Пов'язки Aqua-Gel® створюють ефективний бар'єр проти інфекції ззовні, але вони проникні для кисню і ліків. Для них характерна хороша адгезія до здорової шкіри і рани, але без тенденції до прилипання. Зміна пов'язки м'яка і безболісна для пацієнта, не ушкоджує молодого, наростаючого епідермісу. Разом з пов'язкою з рани віддаляються виділення і некрозные тканини.
Пов'язки Aqua-Gel® стерильні, прозорі, еластичні і міцні. Окрім властивості пом'якшення або навіть видалення болю під час зміни пов'язки, а також хорошого косметичного ефекту (особливо в опіках) – варто звернути увагу на економію фінансових коштів у разі застосування пов'язок Aqua-Gel®. Досягається це завдяки скороченню часу лікування і меншому споживанню марлі, бинтів, антибіотиків і інших ліків.
10 істотних особливостей:
 1. видаляє біль, створюючи у хворого почуття пом'якшення болю;
 2. є бар'єром для бактерії ззовні;
 3. забезпечує доступ кисню до рани;
 4. попереджає утворення гіпертрофічних рубців;
 5. надає можливість легко довести ліки до рани, не знімаючи пов'язки (через зволоження зовнішньої поверхні пов'язки розчином ліків, введення ліків під поверхню пов'язки або її зволоження в розчині ліків до накладення);
 6. проявляє хорошу адгезію до здорової шкіри і рани без тенденції до прилипання, що дає можливість безболісно міняти пов'язку;
 7. під час зміни пов'язки з рани віддаляються виділення, фібрин і некрозная тканина, залишаючи неушкоджену грануляцію;
 8. вона еластична, м'яка, але досить міцна, завдяки чому її можна застосовувати в таких місцях тіла, які важко фіксувати, нпр. суглоби, долоні, обличчя та ін.;
 9. вона прозора, що дозволяє контролювати лікування, не знімаючи пов'язки;
 10. не викликає алергії.
Леченние ран пов'язкою Aqua-Gel®
Опіки першого ступеня
При опіках без помітного, моментального ушкодження шкіри найважливішим є охолодження місця травми і негайне покриття усієї рани пов'язкою Aqua-Gel®. Таким чином попереджається порушення фізіологічних процесів і утворення пухирів. Пов'язка забезпечує необхідний теплообмін і рівновагу вологи. Є ефективним бар'єром від зовнішніх інфекцій.
Опіки другої і третин міри
На опікові рани другої і третин міри потрібно якнайшвидше накласти пов'язку Aqua-Gel® і негайно звернутися до лікаря. Пов'язка остудить рану, зменшить біль, а також обереже від інфекції. У початковий період лікування при щедрому випоті на пов'язку можна накласти шар стерилізованої марлі. Під пов'язку не следуэт застосовувати ніяких мазей ні інших лікувальних засобів. Потрібні ліки застосовувати на поверхню пов'язки в основному у вигляді рідин і аерозолів. Застосування пов'язки полегшує видалення некрозных тканин. Середній час лікування опіків I і II міри при ранньому застосуванні Aqua-Gel® складає тільки 7-10 днів.
Трофічні виразки і пролежні
Початок лікування не вимагає попереднього хірургічного втручання. Застосування пов'язки Aqua-Gel® забезпечує:
 • очищення рани від гнійного випоту, шляхом його абсорбції пов'язкою і видалення під час її зміни
 • швидку грануляцію
 • прискорення загоєння ран.
Під пов'язку не слід застосовувати ніяких мазей ні інших лікувальних засобів. Потрібні ліки слід застосовувати на поверхню пов'язки в основному у вигляді рідин і аерозолів.
Зміна пов'язки
При великій кількості випоту показана зміна пов'язки кожні 12 години. У хворих з підвищеною температурою тіла, а також в сухих, перегрітих приміщеннях пов'язка висихає швидше, ніж в нормальних умовах. Щоб це уникнути, необхідно поповнювати втрачену вологу. З цією целіт на усю поверхню пов'язки треба накласти компрес з фізіологічним розчином або водою кімнатної температури, що закип'ятила, на 15-20 хв. Цю процедуру зволоження, поновлюючу необхідну еластичність, слід проводити у разі потреби 2-4 рази в добу. Для зміни пов'язки також показано її зволоження, щоб полегшити видалення і виключити ризик ушкодження рани.
Ціна вказана за штуку.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create