Пов'язка Гідрогелю KiKgеl AQUA - GEL®, прямокутник 10 х 12 см

Пов'язка Гідрогелю KiKgеl AQUA - GEL®, прямокутник 10 х 12 см
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 193
 

Опис Пов'язка Гідрогелю KiKgеl AQUA - GEL®, прямокутник 10 х 12 см

Пов'язка Гідрогелю AQUA-GEL®, прямокутник 10х12 см (KiKgеl, Польща)
10 пластинок в упаковці
Опис продукції Аква-гель
Гель-пов'язка для лікування опікових ран, трофічних виразок, пролежнів і ран, що погано гояться.
Покриває рану, чинить охолоджувальну дію, абсолютно прозора, легка, застосовується як на доступних поверхнях, так і на місцях, незручних для накладення пов'язки.
Залишається прохолодною і вологою впродовж 48 годин.
Стимулює загоєння, посилюючи процес грануляції і епітелізації ран різного походження. Очищає рану, видаляючи з неї фібрин і некротизовані тканини.
Не прилипає!
Віддаляється безболісно!
Особливо ефективна при лікуванні неускладнених трофічних виразок. Вбирає до 10% ексудату.
Ефективна після хімічних пілінгів для зняття роздратувань і почервонінь
Використання при опіках (сонячних, хімічних, термічних) базується на моментальному припиненні дії опікового агента, що, у більшості випадків, є оптимальним методом надання невідкладної допомоги; ефективна також при подальшому лікуванні.
Випускається різних розмірів, а також у вигляді маски для особи.
Матеріал: поливинилпиролидон полиэтиленгликоль агар у воді.
Біологічно інертна!
Не викликає роздратування!
Не викликає алергічних реакцій організму!
Стерильна!
Гідрогель AQUA-GEL є водною композицією з природних і синтетичних полімерів (полівінілпіролідон, полиэтиленгликоль і агар) дії іонізуючого випромінювання, яке викликає зшивання полімерних ланцюгів, а також забезпечує стерильність пов'язки. Форма пов'язки-прозорий, гнучкий лист гідрогеля завтовшки 4 мм
AQUA-GEL пов'язки забезпечують ефективний бар'єр проти інфекції зовнішніх ран, але вони є проникними для кисню і ліків. Вони характеризуються хорошою адгезією до здорової шкіри і рани, без тенденції до прилипання. Зміна пов'язки м'яка і безболісна для пацієнта, не ушкоджує шкіри. Разом з регульованим пов'язка знімається з секрецією рани і мертвих тканин.
AQUA-GEL стерильні пов'язки, прозорі, гнучкі і механічною міцністю, відповідно. Окрім таких якостей, як полегшення болю і відмінні косметичні результати (зокрема, опіки) підкреслюють невеликі витрати при застосуванні пов'язки AQUA-GEL. Завдяки ним, час обробки знижується і, здається, зменшення зносу марлі, бинтів, антибіотиків і препарати для лікування традиційними медикаментами.
Властивості:
Пов'язка Гідрогелю AQUA-GEL ® має наступні властивості:
-усуває біль, дає пацієнтові відчуття заспокійливої дії
-є бар'єром для бактерій ззовні
-забезпечує вступ кисню до рани
-запобігти утворенню рубців
-дає легко довести препарат на рану, не знімаючи пов'язки (шляхом замочування зовнішньої поверхні пов'язки з розчином препарату, препарат вводять на поверхні пов'язки або пухлину препарату в рішенні, перш ніж покласти)
-показує хорошу адгезію до здорової шкіри і рани без тенденції прилипати, дозволяючи безболісні зміни пов'язки
При зміні пов'язка видаляється з рани секреції, фібрину і некротичних тканин, залишаючи незайманими гранулювання, гнучкий, м'який, але досить сильним, так що він може бути використаний для покриття поверхні такого тіла, яке не громіздким для роботи такий суглобів, рук, особи і так далі
Пов'язки прозорі, що дозволяє управляти курсом лікування, не знімаючи його, не алергенні.
Дія:
Перев'язувальний AQUA-GEL ®, забезпечують ефективний бар'єр проти інфекції зовнішніх ран, але вони є проникними для кисню і медикаментів. Вони характеризуються хорошою адгезією до здорової шкіри і рани без тенденції приклеюватися. Зміна пов'язки м'яка і безболісна для пацієнта, не ушкоджує молодої, зростаючої шкіри. Разом зі зміненим пов'язки видаляються з рани секреції і мертві тканини. Перев'язувальний AQUA-GEL ® є стерильний, прозорий, гнучкий і механічно міцними, відповідно. Окрім таких якостей, як полегшення болю і відмінні косметичні результати (зокрема, опіки) підкреслюють невеликі витрати при застосуванні пов'язки Aqua-Gel ®. Завдяки ним, час обробки знижується і, здається, зменшення зносу марля, бинти, антибіотики і препарати для лікування традиційними методами.
Використання:
Aqua- гель поміщають на будь-яку частину поверхні рани. Використання пов'язки розміру до розміру рани. Пов'язка має бути забезпечена нетканим лейкопластирем, клейова плівка або пов'язка Episil Adva-CO (з компресійна терапія).
Спосіб лікування раневої пов'язки Aqua-Gel ®:
Опіки першого ступеня-опікам без очевидного ушкодження шкіри, дуже важливо, щоб охолодити місце ушкодження якнайскоріше і охоплюють усю ділянку раневою пов'язкою Aqua-Gel ®. Це запобігає порушенню фізіологічних процесів і здуття шкіри. Пов'язка забезпечує правильну передачу тепла і вологи балансу, вона забезпечує ефективний захист від зовнішніх забруднень.
Опіки другої і третьої міри-опіки другої і третьої міри повинні застосовуватися якнайскоріше накласти AQUA-GEL ® і негайно звернутися до лікаря. Охолодити рану, зменшити біль і запобігти зараженню. У перші дні лікування, рекомендується розміщувати шари стерильної марлі, але проте, не варто використати ніяких мазей або інших ліків. Медикаменти повинні застосовуватися до поверхні пов'язки в основному у вигляді рідин і аерозолів. Використання пов'язки полегшує видалення некротичних тканин. Середня тривалість лікування опіків і другої міри на ранньому використанні Aqua-Gel ® всього у 7-10 днів.
Трофічні виразки і пролежні-початок лікування не вимагає попереднього хірургічного втручання. Використання AQUA-GEL ® забезпечує
очищення рани від гнійного випоту, шляхом його абсорбції пов'язкою і видалення під час її зміни
швидку грануляцію
прискорення загоєння ран.
Перев'язки:
Перев'язка має бути змінена залежно від типу рани кожні 24-72 годин.
Ціна вказана за штуку.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create