Іонізатор очисник повітря для холодильної камери ZENET XJ - 130

Іонізатор очисник повітря для холодильної камери ZENET XJ - 130
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 46
 

Опис Іонізатор очисник повітря для холодильної камери ZENET XJ - 130

Очисник для холодильної камери ZENET XJ-130-потужний стерилізатор, прилад миттєво наповнює ваш холодильник активним киснем і негативними іонами, нейтралізує 90% бактерій, грибків і плісняви від харчових продуктів і овочів. Стерилізація і усунення запахів подовжують термін придатності харчових продуктів.

Потужний стерилізатор: Миттєво наповнює ваш холодильник активним киснем (озоном). Усуває погані і неприємні запахи: Озон здатний швидко руйнувати погані і неприємні запахи в холодильнику, запобігаючи зараженню ними свіжих продуктів. Руйнування пестицидів : Озон ефективно окислює і руйнує отруйні пестициди на поверхні харчових продуктів і овочів.
Технічні характеристики:
  • Напруга живлення від мережі: = 4,5 В 3 сухі елементи D
  • Споживана потужність: 1,5 Вт
  • Габарити (ШxГxВ) : 110x64x135 мм
  • Маса приладу : 300 г
  • Застосування: в холодильнику 
  • Колір: білий
Особливості іонізатора для холодильника XJ-130:
Завдяки високій потужності стерилізатора внутрішній простір обслуговуваного холодильника миттєво насичується активним киснем, молекули якого вбивають 90% присутніх грибків, бактерій, плісняви і інших мікроорганізмів.
Стерилізатор швидко нейтралізує неприємні запахи, оберігаючи свіжі продукти від зараження ними.
Завдяки дії активного кисню нейтралізуються отруйні пестициди, які можуть знаходитися на поверхні овочів, фруктів і інших продуктів харчування.
Насичення внутрішнього простору холодильника молекулами активного кисню забезпечує уповільнення процесу псування продуктів.
Робота в помірному режимі: прилад здійснює безперервну стерилізацію і усунення запахів впродовж однієї години, потім призупиняє роботу на 3 години. Після цього прилад автоматично включається на 4 хвилини кожні чотири години.
Робота в інтенсивному режимі: прилад здійснює безперервну стерилізацію і усунення запахів впродовж чотирьох годин, потім призупиняє роботу на 3 години. Після цього прилад автоматично включається на 8 хвилин кожні чотири години.
Миготливий червоний індикатор символізує недостатність живлення і необхідність заміни елементів або зарядки акумулятора.
Для очисть іонізатора вимагається усього лише протерти його зовнішню поверхню. При сильній мірі забруднення можна використати спеціальні чистячі лосьйони.
Кріплення елементів живлення : Відіжміть клямки з обох боків виробу, відкрийте відсік елементів живлення, встановіть три лужні елементи або один никель-марганцевый аккумулутор місткістю 5000-8000 мА-ч, дотримуючись полярності. Закрийте кришку відсіку елементів живлення і зафіксуйте клямками. 
Приведення в дію: Встановите перемикач ззаду приладу в положення "Low" (помірний режим) чи "High" (інтенсивний режим). Спалахне зелений індикатор і прилад почне працювати. Для виключення приладу встановите перемикач в положення "Off". Встановіть працюючий очисник у верхньому відсіку холодильника і закрийте дверці. Оскільки озон важчий за повітря, він опускається вниз і заповнює увесь холодильник. 
Зарядка приладу : Миготливий червоний індикатор вказує на недостатність живлення і необхідність заміни елементів або зарядки акумулятора. Не намагайтеся перезарядити сухі елементи. Це може привести до їх вибуху або займання. o Спосіб зарядки акумулятора : Встановите перемикач в положення "Low" чи "High", вставте вилку живлення зарядного пристрою в розетку електричної мережі, потім вставте вихідний штекер постійного струму зарядного пристрою в гніздо постійного струму на дні приладу. Спалахне червоний індикатор. Увесь процес зарядки займає близько 15 годин. Про закінчення процесу зарядки свідчить зміна кольору індикатора на зелений. 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create