Автоматичний тонометр Omron M2 BASIC з адаптером і манжетою 22-32 см

Автоматичний тонометр Omron M2 BASIC з адаптером і манжетою 22-32 см
19%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 78
 

Опис Автоматичний тонометр Omron M2 BASIC з адаптером і манжетою 22-32 см

Переваги моделі Omron M2 BASIC

Це базова модель автоматичного тонометра Omron з розширеним набором функцій, доступною ціною і вигідною комплектацією.Автоматична модель

Для виміру тиску тонометром Omron M2 Basic досить правильно зафіксувати манжету на плечі і натиснути всього одну кнопку. Процес нагнітання повітря відбувається автоматично без додаткової допомоги, що виключає «людський чинник» і робить виміри точнішими. Вже через хвилину на екрані відображаються результати виміру.

Технологія Intellisense

Ця технологія дозволяє провести вимір максимально комфортно, швидко і точно. Процес виміру артеріального тиску тонометром Омрон M2 Basic відбувається двічі: на фазі нагнітання повітря в манжету і підбурювання повітря з манжети. Це забезпечує точність навіть при порушеннях сердечного ритму (аритмії).


Індикатор аритмії

Якщо в процесі виміру прилад виявив нерегулярне серцебиття, але при цьому зміг зробити вимір вірно, на екрані з'являється значення ПЕКЛО і значок аритмії у вигляді порожнього сердечка.

Великий 3-х рядковий екран

Монохромний екран тонометра з великими цифрами зручний для прочитування результатів вимірів. Це оптимальний варіант для людей з ослабленим зором.


Віялоподібна манжета Fan - Shaped

Оскільки рука людини, в частині передпліччя, має конусоподібну форму, ТМ Омрон була розроблена особлива віялоподібна конструкція манжети. Вона забезпечує щільне прилягання до плеча без проміжків у верхній і нижній частині. Повітря нагнітається у внутрішню камеру рівномірно, що забезпечує правильне і комфортне здавлення артерії і зняття свідчень ПЕКЛО високої точності.


Розмір манжети 22–32 см

Цей розмір манжети підходить для користувачів з колом руки в найщільнішій її частині до 30 см Як правило, це люди середньої комплекції.


Велика пам'ять

Тонометр Omron M2 Basic самостійно веде електронний щоденник і зберігає в пам'яті останні 30 вимірів в зворотному порядку. Ця функція дуже зручна для відстежування динаміки змін ПЕКЛО.

Мережевий адаптер в комплекті

Тонометр Omron M2 BASIC (НЕM - 7121 - АRU) укомплектований мережевим адаптером і елементами живлення. Це дозволяє економно користуватися приладом будинку або використати на роботі і в поїздці.


Графічний індикатор рівня ПЕКЛО

За допомогою спеціальної шкали на екрані приладу легко визначити, на скільки свідчення артеріального тиску користувача відповідають нормам ВООЗ або відхиляються від протоколу BHS.

Повідомлення про помилки

У разі невірних вимірів унаслідок нещільного прилягання манжети або руху під час процедури, на табло тонометра відображається повідомлення про необхідність проведення повторного виміру.Автовідключення

Через декілька секунд після завершення процедури тонометр Омрон M2 Basic самостійно відключається, що значно економить заряд елементів живлення.

Поєднаємо з манжетами інших розмірів

За бажання до цього тонометра можна придбати манжету збільшеного розміру ТМ Omron 32–42 см

Висока якість проділу

Японський завод виробник продукції ТМ Omron потурбувався про максимальний комфорт користувача. Тонометр Омрон M2 Basic має поліпшений набір функцій і вдосконалений дизайн. Прилад гарантує максимально точний, легкий і комфортний вимір ПЕКЛО.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create