Стетофонендоскоп "ER Premier™" 797dd MDF BO (Heaco Великобританія)

Стетофонендоскоп "ER Premier™" 797dd MDF BO (Heaco Великобританія)
5%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 684
 

Опис Стетофонендоскоп "ER Premier™" 797dd MDF BO (Heaco Великобританія)

Всесвітньовідома компанія родом з Великобританії Heaco прославилася своїм надійним і якісним медичним інструментом. І саме вони визначили популярність стетофонендоскопа ER Premier 797dd в лікарському суспільстві. Прилад має хорошу провідність і чутність звуку, виконаний з приємних на дотик і високо якісних складових.
Матеріали і конструкція
Конструктивно прилад має чотири частини:
1. Приймач звуку – двохмембранна голівка;
2. Звукопровідні гнучкі трубки;
3. Вушні наконечники;
4. Гарнітурне пристосування між акустичною металевою трубкою і силіконовими наконечниками.
Стетофонендоскоп виконаний з оптимальними акустичними властивостями з преміальної протикорозійної сталі. Двостороння голівка з мембранною вручну оброблена і відполірована з унікальною точністю, що забезпечує їй високу ефективність і довговічність. Матеріалом акустичных трубок вибраний спеціальний потовщений полівінілхлорид, що не містить латекс. А силіконові наконечники для вушних раковин виконані без використання токсичних пластифікаторів.
Функції і призначення
Стетоскоп призначений для прослуховування шумів серця і легенів, а також тонів Короткова з виразністю і ясністю. Підходить для установки діагнозу як дітям, так і дорослим. Надійність приладу дозволяє його використати і у більше екстремальних умовах роботи служб екстреної допомоги.
Форма і дизайн
Тривале комфортне використання лікареві забезпечує стильний ергономічний дизайн, міцність і продуктивність пристрою. Маючи у своєму арсеналі спеціальний перехідник, що йде в комплекті, стетофонендоскоп можна переобладнувати під кардіологічний стетоскоп.
Голівки стетофонендоскопа
У даній моделі голівка двостороння. У ній розміщений акустичний стержень, що вільно обертається, який за допомогою методології СаундТайт, сприяє прекрасної звукової передачі. Індикатор зеленого кольору на корпусі, вказує активний (один з двох) канал звукопередачи. Голівка стетофонендоскопа має дві дуже чутливі мембрани, що фіксуються спеціальним кільцем для точнішої звукової передачі в діапазоні 10-100дГц. Перехідник переоснащує меншу сторону голівки в кардіологічний «дзвін». Він дозволяє посилити звук і ізолювати низькочастотний шумовий діапазон.
Особливості
Вушні наконечники двох розмірів, виконані за технологією КомфортСеал, забезпечують пригнічення сторонніх звуків шляхом дуже щільного прилягання до вуха. При цьому дають відчуття комфорту навіть при дуже тривалій експлуатації.
Патент, що має, внутрішній еластичний елемент гарнітури Ергономакс надає їй безпечне і довговічне використання. Перехідники наконечників для вушних раковин СейфетиЛок вважають одними з кращих у світі.
Акустичні трубки мають покриття, що антизлипається, і ізоляцію від внешнешумового фону, які завжди гарантує ясність передачі звуку. Загальна довжина, разом з гарнітурою, складає 79см, що забезпечує комфорт при діагностиці.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create