Глюкозамин-Хондроитин (Glucosamine Chondroitin Complex) Солгар №60

Глюкозамин-Хондроитин (Glucosamine Chondroitin Complex) Солгар №60
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 305
 

Опис Глюкозамин-Хондроитин (Glucosamine Chondroitin Complex) Солгар №60

Глюкозамин-Хондроитин - Solgar (США)
Для поліпшення функціонального стану суглобів і хрящів. Глюкозамина сульфат відіграє важливу роль в утворенні тканин нігтів, сухожиль, шкіри, очей, кісток і зв'язок. Найважливішою фізіологічною функцією глюкозамина в суглобах є забезпечення утворення хрящових тканин, а також постачання хрящів сіркою. По суті, він відіграє важливу роль не лише в утворенні хрящів, але і в їх живленні. Дослідження за останні десять років показали, що глюкозамина сульфат сприяє зменшенню симптомів остеоартрозу (остеоартриту).
Спеціальні дослідження показали, що глюкозамина сульфат сприяє усуненню болів і запалень в суглобах. Хондроитина сульфат – одно з найважливіших речовин для хрящів, кісток і сухожиль. В ході тривалих досліджень встановлені такі властивості хондроитина сульфату, як скорочення течії остеоартрозу і зменшення болів в суглобах, зміцнення суглобів. Проведені дослідження підтвердили, що сульфати глюкозамина і хондроитина можуть зменшувати окремі симптоми артриту. Глюкозамин сульфат сприяє зменшенню больових симптомів, а хондроитин сульфат уповільнює прогрес хвороби. Глюкозамин сульфат стимулює синтез глюкозаминогликанов, а хондроитин сульфат інгібірує ферменти, що руйнують хрящ. Ці два агенти, що захищають хрящ, доповнюють один одного, оскільки мають різні механізми дії. Разом з цим, вітамін С, що міститься в справжній формулі, підтримує структуру хрящової сполучної тканини, а марганець потрібний для нормальної здорової структури хряща.
Особливості:
  • забезпечення утворення хрящових тканин
  • сприяє зменшенню симптомів остеоартрозу
  • сприяє усуненню болів і запалень в суглобах
Склад:
у одній пігулці міститься: натрію хондроитинсульфат (500 мг), глюкозамина сульфат (500 мг), марганець (1 мг), вітамін С (100 мг), допоміжні речовини (двоокис кремнію, стеаринова кислота, МКЦ, целюлоза, стеарат магнію, гліцерин).
Рекомендації до застосування:
Дорослим по 1 пігулці 3 рази в день під час їжі. 
Упаковка:
У банку 60 пігулок.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create