Еластичний бандаж на коліно Actius ACE 802 Orliman (Іспанія)

Еластичний бандаж на коліно Actius ACE 802 Orliman (Іспанія)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 174
 

Опис Еластичний бандаж на коліно Actius ACE 802 Orliman (Іспанія)

Еластичний бандаж Actius ACE 802, що випускається іспанською компанією Orliman, є універсальним ортопедичним пристосуванням, що робить лікувально-профілактичний ефект. Медичні вироби іспанської компанії Orliman є медичними товарами нового типу, у виробництві яких використані нові матеріали і рекомендації кращих ортопедів. Іспанські фахівці в області спортивної травматології, ортопеди рекомендують використання еластичного бандажа на коліно в якості ефективного профілактичного засобу. Завдяки своїй формі і конструкції, виріб успішно справляється з поставленими завданнями, відповідає необхідним санітарним нормам і медичним стандартам. Спортсмени і люди, що ведуть активний спосіб життя, позитивно відзиваються про якість виробів торгової марки Orliman. 
Показання до застосування
Ортопедичне пристосування рекомендується медиками для постійного носіння особам, що ведуть активний спосіб життя. Еластичний бандаж призначений для щоденного використання спортсменами, що випробовують постійні фізичні навантаження на нижні кінцівки. Носіння пристосування пропонується пацієнтам, що перенесли травми коліна і подальші операції. За наявності запальних захворювань колінного суглоба, при розтягуваннях зв'язок і сухожиль еластичний бандаж Actius ACE 802 Orliman робить захисна дія.
Бандаж має фізичні параметри, дія яких чинить сприятливу дію на пошкоджене коліно, оберігає від отримання випадкових травм. 
Склад, матеріали. Конструкція пристосування
Ортопедичні вироби іспанської компанії Orliman виготовляються на найдосконалішому, сучаснішому устаткуванні. Новітні технології виробництва, використання нових матеріалів дозволяє випускати медичні товари високої якості. Еластичний бандаж виготовляється з матеріалів, високими технічними і фізичними параметрами, що володіють. Екологічно чистий матеріал забезпечує необхідний повітрообмін. Пристосування має форму, в точності що повторює анатомічні особливості колінного суглоба. Товщина бандажа і шви дозволяють носити його під одягом. Пристосування відповідає медичним стандартам, має сертифікат IBV, що підтверджує відповідність виробу для використання в кожному окремо взятому випадку.
Особливості
Висока ефективність 
Надійність конструкції і практичність
Зручна форма, простота і зручність в експлуатації
Характеристики
Компанія виробник – Orliman;
Країна виготовлення - Іспанія;
Тип виробу - фіксувальний наколінник;
Міра фіксації – помірна;
Колір - чорний;
Розміри - M, S, L
Коло – 32-48 см
Actius- лінійка еластичних виробів, відрізняється від стандартної лінійки еластичних виробів інтеграцією сучасних технологій у виробництві еластичних виробів.
Виробництво Іспанія. Усі вироби компанії Orliman робляться на власному заводі компанії в місті Валенсія. Компанія має в розпорядженні найсучасніше устаткування для виробництва ортопедичної продукції. Висококваліфікований персонал і застосування новітніх технологій гарантують високу якість і ефективність продукції Orliman.
Уся продукція Orliman знаходиться під постійним контролем якості під час виробництва для забезпечення максимальної безпеки і комфорту для пацієнтів. Крім того, уся продукція компанії має сертифікат IBV, який гарантує, що її біометричні параметри повністю відповідають кожному конкретному захворюванню.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create