Масажери пружинні, набір масажерів великий

Масажери пружинні, набір масажерів великий
16%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 3347
 

Опис Масажери пружинні, набір масажерів великий

На пальцях рук і долонях рук знаходяться точки і зони, які пов'язані з внутренными органами людини. Найменша патологія в органі відбивається в зоні його проекції, а стимуляція цієї точки або зони виявляє нормалізуючу дію на орган. Дія на точку або зону (зони Захарина-Геда) може відбуватися за допомогою масажерів пружинних універсальних - масажних кілець або стержнів.
Кільця і стержні застосовуються для масажу рук, а саме фаланг пальців, долонь, зап'ястка, передпліччя. Масажери також можуть застосовуватися для масажу гомілки, ступні, пальців ніг, спини і інших ділянок тіла.
Основні сфери застосування пружинних масажерів :
 • загальна стимуляція кровообігу су-джок (масаж рук, а саме фаланг пальців, долонь, предплечий, а також масаж гомілки, ступні, пальців ніг, спини і інших частин тіла);
 • косметологічний ефект (відновлення пружності шкіри, поліпшення стану нігтів, і так далі);
 • боротьба з целюлітом;
 • профілактика і боротьба з хворобами суглобів (артрити, артрози);
 • відвертання відкладення солей в суглобах;
 • реабілітація писляинсультних наслідків;
 • зняття втоми після фізичних навантажень і інтенсивної роботи;
 • реабілітація після травм кінцівок (переломи, розтягнення, вивихи);
 • розвиток моторики рук у дітей;
 • для су-джок терапії;
 • зняття психоемоційних навантажень.
Особливості застосування :
 • посилити захисні сили організму;
 • зняти напади зубного болю, головного болю, болю в горлі;
 • допомогти організму відновитися, коли він втомився і ослабів;
 • провести непрямий масаж внутрішніх органів;
 • нормалізувати артеріальний тиск;
 • допомогти в екстрених випадках (запаморочення, нудота, втрата свідомості).
Масажні кільця і стержні надають масажний ефект при артриті міжфалангових суглобів (значно зменшуються болі, набряки, слабка рухливість суглобів пальців). Масажери дозволяють швидко зняти оніміння пальців рук, викликане порушенням периферичного кровообігу. Для профілактики травм і захворювань суглобів рекомендується проводити масаж пальців після важкої або повязаной з постійним навантаженням рук фізичної роботи (після підняття важкого), переохолодження і тривалого контакту рук з водою. Людям, чиє професійне зайняття вимагає високої гнучкості, сили і рухливості рук : музиканти, лікарі, масажисти, спортсмени, оператори ЕОМ і так далі
Щоденний масаж пальців потрібний для попередження негативних наслідків систематичних навантажень на суглоби. Надзвичайно корисний масаж пальців для дітей раннього шкільного віку, оскільки він тренує рухливість пальців, концентрує увагу і дозволяє швидко опанувати навички листа. У дітей середнього шкільного віку кисті рук піддаються надмірним рухливим навантаженням (безперервне писання), які для них небажані.
Щоб уникнути перевтоми, необхідно испольвать масаж зап'ястка, долонь і пальців рук на уроках, в домашніх умовах при фізкультурних хвилинок. Масаж пальців і зап'ястка рук знімає емоційне і фізичне навантаження, покращує стан шкіри рук, сприяє зміцненню і зростанню нігтів, попереджає і сприяє розсмоктуванню наявних сольових відкладень.
Матеріал:
Масажери виготовлені з безпечного матеріалу - нержавіючої сталі з подальшим цинкуванням, нікелюванням, медированием або забарвленням. Мають біомеханічні властивості, пружність. Протипоказання не виявлені, проте не рекомендується використати масажери, якщо у Вас на руках є поранення. Перед використанням масажні кільця необхідно промити в мильній воді і просушити. З гігієнічної точки зору рекомендується, для масажу рук і ніг, мати 2 набори масажерів.
Тривалість застосування :
Проведення масажу не вимагає особливих умов і зусиль, його можна проводити у будь-який вільний від роботи час. Мале кільце надівають на палець і прокатують уздовж пальця руки. Рух масажера по пальцю має бути безболісним і супроводжуватися незначним почервонінням шкіри. Підібраний масажер не повинен пережимати палець. Велике кільце надівають на руку і прокатують уздовж кисті. Масажні стержні дозволяють швидко розігріти руки і провести загальний стимулюючий масаж рефлексогенних зон, розташованих на долонях рук. Масажний стержень утримують між долонями і прокатують уздовж долоні; також його можна використати для масажу стоп, поклавши стержень на підлогу і прокатувавши по ньому ногою вперед-назад. Перед тренуваннями спортсменів треба використати масажери для розігрівання м'язів рук і ніг.
Тривалість масажу :
Тривалість однієї процедури - 10-15 хвилин (обох рук). Періодичність проведення процедур 2 - 3 рази в день. Використання універсальних масажерів допускається на невизначеному проміжку часу.
Методика використання масажерів :
Проведення масажу не вимагає особливих умов і зусиль, його можна проводити у будь-який вільний від роботи час.
Мале кільце одягають на палець і катають уздовж пальця руки. Рух масажера по пальцю має бути безболісним і супроводжуватися незначним почервонінням шкіри. Підберіть масажер так, щоб він не пережимав палець.
Велике кільце одягають на руку і прокатують уздовж кисті. Масажний стержень дозволяє швидко розігріти руки і провести загальний стимулюючий масаж рефлесогенных зон, розташованих на долонях.
Масажний стержень утримують між долонями і прокатують уздовж долонь. Також його можна застосовувати для масажу стоп, поклавши стержень на підлогу і прокатувавши по ньому ногою назад-вперед. Зусилля, що прикладається при масажі, не повинне викликати болі.
У випадках, коли виникають неприємні, хворобливі відчуття, серцебиття, потовиділення, масаж слід припинити.
Гарантія:
Зберігати масажери слід в сухому опалюваному приміщенні. Гарантійний термін експлуатації масажерів - 3 роки.
Протипоказання:
Не виявлені, проте не рекомендуємо використати масажер за наявності садн  , що не зажили;і ран на руках, а так само при лихоманці, запальних процесах, хворобах крові, гнійних процесах будь-якого походження. 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create