Шина-бандаж для пальців XALLUX - VALGUS HV - 33d Orliman (Іспанія)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 174
 

Опис Шина-бандаж для пальців XALLUX - VALGUS HV - 33d Orliman (Іспанія)

Шина-бандаж для великих пальців ніг XALLUX – VALGUS HV - 33d Orliman (Іспанія)
Початкова і середня стадії вальгусної деформації великого пальця стопи може бути успішно скоректована без радикального хірургічного втручання за допомогою спеціального аксесуара – шини-бандажа. Пристосування ефективно вирівнює викривлений суглоб і повертає його в правильне анатомічне положення. Відбувається це поступово і, як правило, безболісно. 
Перш ніж прибігати до радикальних заходів по усуненню хворобливих кісточок на ногах, кожен авторитетний лікар ортопед рекомендує використання лікувально-профілактичних аксесуарів – спеціальних бандажів. Шина-бандаж XALLUX - VALGUS HV - 33d виробництв Іспанії успішно пройшла усі клінічні випробування і показала ефективність 87% при початковій і середній стадії викривлення суглоба першої плеснової кістки. Вона здатна істотно скоректувати або повністю відновити фізіологічно правильне положення пальців ступні.
Показання до застосування
Вальгусний ортез незамінний при лікуванні деформації суглобів великих пальців стоп, викликаних різними чинниками: носінням незручного взуття або високих каблуків, спадковістю, зайняттям певними видами спорту (художня гімнастика) і тому подібне
Внаслідок постійного тиску і неправильно розподіленого по стопі навантаження розвиваються такі хронічні запальні процеси, як бурсит і артроз, які, у свою чергу, стають поштовхом до деформації суглобів пальців нижніх кінцівок.
Шина-бандаж застосовується:
при подагрі – нефіксованій вальгусній деформації, для зняття запалення і больового синдрому в період загострення;
для уповільнення прогресу вальгусної деформації;
для корекції 1-го плеснефалангового суглоба;
у післяопераційний період в якості закріплюючого і реабілітаційного аксесуара;
у складі комплексної терапії вальгусної деформації.
Цей вид шини, що коригує, показаний до носіння в нічний час.
Функціональність
Шина-коректор є ортопедичним пристосуванням, що складається з амортизаційної накладки і спеціального ремінця, який кріпить накладку до стопи. 
Накладка фіксується на проблемній зоні, ремінь тиску знерухомлює суглоб і підтягує першу плеснову кістку в правильне положення. Під час відпочинку відбувається вирівнювання деформації, а також зменшення больових відчуттів і запалення.
Ортез має форму, що дозволяє відхилити великий палець ноги в протилежну сторону і таким чином призупинити подальше порушення положення суглоба, а потім і виправити дефект. 
Переваги
Інноваційна технологія іспанської компанії Orliman, ортопедичної продукції, що займається виробництвом.
Має доведену ефективність.
Допоможе уникнути хірургічного рішення проблеми.
Доступна ціна.
Універсальне пристосування для чоловіків і жінок.
Підходить для післяопераційного використання.
Комплект постачання
1. Шина-бандаж потрібного розміру на ліву або праву ногу – по вибору.
2. Інструкція по використанню.
Як використати
Надівайте бандаж перед сном. Шину накладете на великий палець стопи, далі, за допомогою ремінця, виставіть комфортний кут відхилення пальця і зафіксуйте. Щоб уникнути хворобливих відчуттів і дискомфорту, не варто відразу задавати занадто великий кут, краще збільшуйте його поступово, закріплюючи, кожен досягнутий результат.
Варто знати
Ефективність шини-коректора буде максимальною тільки у разі комплексного підходу, який, окрім нічного використання цього пристосування, включає : спеціальний масаж, лікувальні ванночки, прописані доктором медикаментозні препарати і вправи, використання протектора гелю у взуття на денний час.
Ліва - HV - 33i
Права - HV - 33d
Розмір 34-36 – S/1
37-40 – M/2
41-46 – L/3
Особливості:
Коррегирующее пристосування для пальців ніг при Hallux - Valgus.
Виробництво Іспанія. Усі вироби компанії Orliman робляться на власному заводі компанії в місті Валенсія. Компанія має в розпорядженні найсучасніше устаткування для виробництва ортопедичної продукції. Висококваліфікований персонал і застосування новітніх технологій гарантують високу якість і ефективність продукції Orliman.
Уся продукція Orliman знаходиться під постійним контролем якості під час виробництва для забезпечення максимальної безпеки і комфорту для пацієнтів. Крім того, уся продукція компанії має сертифікат IBV, який гарантує, що її біометричні параметри повністю відповідають кожному конкретному захворюванню.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create