Автомобільний іонізатор повітря Супер-Плюс-Ион-Авто
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 45
 

Опис Автомобільний іонізатор повітря Супер-Плюс-Ион-Авто

Прилад призначений для експлуатації в салоні автомобіля при температурі від 1 до 40°З і відносній вологості до 80%. При більш високій вологості прилад працює менш ефективно. Прилад не робить ніякого впливу на магнітні носії інформації (аудіо- і відеокасети, комп'ютерні дискети, магнітні карти і тому подібне ). Проте кишенькові калькулятори рекомендується розташовувати на відстані більше 0,15м від приладу. 

Прилад складається з 2-х основних частин: корпусу, усередині якого розміщений електронний блок живлення, і знімної кришки. На передній стінці корпусу розташований двоколірний світлодіодний індикатор живлення, на бічну стінку виведений роз'єм для підключення до джерела живлення постійного струму 12-15 В. Нижня частина корпусу закрита дном. У поглибленнях на передній частині дна закріплені відкидні ніжки. Тут же, на поверхні дна, передбачено три гнізда розміром 25x10 мм для установки кріпильних елементів (двосторонній скотч). Під кришкою на верхній поверхні корпусу закріплені осадительные електроди і вузол внутрішньої іонізації, що утворюють очисну камеру, а також два вузли зовнішньої іонізації. 
Для відвертання розряду акумулятора при тривалій стоянці автомобіля з включеним приладом, в нім передбачений спеціальний пристрій, що автоматично переводить прилад (при падінні напруги у бортовій мережі нижче 11В) в економічний неробочий режим (споживання - менше 20 мА).
Техническме характеристики :
Живлення від бортової мережі автомобіля : 12-15 В
Споживана потужність: до 3 Вт
Продуктивність: не менше 4 м3
Розмір уловлюваних часток в межах: 0,3-100 мкм
Ефективність очищення : до 96 %
Концентрація негативних аероіонів на відстані 1,5 метра від приладу: до 40000 іон/cм
Концентрація озону в салоні автомобіля на відстані 0,3 метра від приладу: не більше 15 мкг/м3
Габаритні розміри: 116x102x57 мм
Маса: 0,35 кг
Термін служби : 10 років
ГАРАНТІЯ 3 роки
Правила користування :
1. Витягніть прилад і сполучний кабель з упаковки. 
2. Встановіть прилад на вибране Вами місце. Рекомендоване розміщення приладу - передня панель (торпедо), праворуч від водія. Якщо панель похила і не має поглиблення, що оберігає прилад від зісковзування, доцільно використати кріпильні елементи (двосторонній скотч), що входять в комплект приладу. Разрежте двосторонній скотч за розміром трьох гнізд, вклейте його в гнізда, зніміть захисну плівку із скотча. Після цього закріпите прилад на передній панелі (торпедо). 
УВАГА! Перед установкою кріпильних елементів на панель автомобіля місця установки слід ретельно знежирити етиловим спиртом або бензином. 
3. Підключіть прилад за допомогою сполучного кабелю до бортової мережі автомобіля через роз'єм прикуривателя. ПАМ'ЯТАЙТЕ! У більшості сучасних автомобілів при вимкненому запаленні роз'єм прикуривателя знеструмлений. В цьому випадку, щоб подати живлення на роз'єм, замок запалення має бути встановлений у відповідне положення. 
При підключенні приладу до бортової мережі повинен спалахнути двоколірний світлодіодний індикатор живлення на передній стінці корпусу приладу. 
Якщо колір світіння зелений - прилад функціонує в робочому режимі. Якщо при цьому піднесете руку до передньої стінки приладу, відчуєте легкий подих. 
Якщо колір світіння червоний - напруга живлення у бортовій мережі менше 11 В. При цьому прилад перемикається в економічний неробочий режим. 
Зміна кольору світіння індикатора приладу може бути використана для непрямого контролю стану акумулятора Вашого автомобіля при включенні потужних споживачів електричної енергії (нагрівачі, фари, стартер). 
Час безперервної роботи приладу не обмежується. Проте при тривалій стоянці автомобіля (більше 3-ої доби) рекомендується відключати прилад від бортової мережі, якщо ця функція не передбачена при виключенні запалення.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create