Тест-полоски Accu - Check Performa, 50 шт.
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 94
 

Опис Тест-полоски Accu - Check Performa, 50 шт.

Остерігайтеся контрафакту! Просимо звернути увагу, що на ринку домашньої медтехніки почастішали випадки нелегального ввезення і продажу глюкометрів і тест-полосок незареєстрованих на території України і вимогам МОЗ України, що не відповідають. Дізнайтеся як захистити себе від придбання неякісної продукції. Читати повністю http://med-magazin.com.ua/news/view/266/.

Тест-полоски Акку-чек Перформа – упевненість в отриманому результаті. Тест-полоски Акку-чек Перформа є частиною інтелектуальної системи контролю.

Тест-полоски Акку-чек Перформа використовуються спільно з глюкометрами «Акку-чек Перформа» і «Акку-чек Перформа Нано».
  • Капілярний принцип заповнення тест-полоски.
  • Велика і зручна зона тесту.
  • Тест-смужка швидко втягує необхідний об'єм краплі крові.
  • Після розкриття тубуса тест-полоски «Акку-чек Перформа» можна використати впродовж усього терміну придатності, вказаного на упаковці.

Рекомендації по зберіганню і використанню тест-полосок :

- Зберігаєте тест-полоски в сухому прохолодному місці при температурі від 2°З до 30°З, оберігайте від дії прямих сонячних променів. Не бережіть тест-полоски в холодильнику.
- Не зберігаєте тест-полоски в жаркому і вологому середовищі (наприклад, у ванній кімнаті або на кухні). Висока температура і волога чинять руйнівну дію на тест-полоски.
- Зберігаєте тест-полоски в оригінальному тубусі. Не перекладайте тест-полоски в іншу упаковку.
- Замінюйте кодову пластинку кожного разу, коли відкриваєте нову упаковку з тест-полосками.
- Діставати тест-смужку слід безпосередньо перед застосуванням.
- Щільно закривайте тубус відразу ж після витягання тест-полоски.
- Завжди перевіряйте термін придатності, вказаний на тубусі з тест-полосками. Не використайте тест-полоски зі збіглим терміном придатності.
- Не наносите на тест-смужку кров, не вставивши її в прилад.
- Не згинайте, не розрізайте і не деформуйте тест-полоски
6 золотих електродів. 
Електроди на тест-полосках взаємодіють з технічними засобами системи і кодовим чіпом для здійснення усебічної перевірки якості, наприклад перевірки цілісності тест-полоски перед проведенням кожного виміру, так швидко, що ви навіть не помітите!
Попередження про закінчення терміну придатності. 
Тест-полоски Акку-чек Перформа можна використати впродовж усього терміну придатності, вказаного на упаковці. Попередження про закінчення терміну придатності тест-полосок забезпечує додаткову зручність і безпеку.
Адаптація до температури і вологості. 
Тест-полоски Акку-чек Перформа адаптовані до жари, холоду і вологості, що забезпечує високу точність результатів вимірів.
Маленька крапля крові. 
Для виміру рівня глюкози в крові за допомогою тест-полосок Акку-чек Перформа потрібно всього 0,6 мікролітра крові. Таким чином процес проколювання стає менш хворобливим, оскільки ви можете робити прокол меншої глибини. Крім того, завдяки потребі в меншій кількості крові знижується вірогідність нанесення недостатньої кількості крові.
Можливість повторного нанесення крові. 
У випадку якщо система визначить, що кількість нанесеної крові є недостатньою для проведення виміру, ви зможете нанести додаткову кількість крові впродовж 5 секунд.
Швидкий капілярний принцип заповнення. 
Віконце для нанесення крові на тест-полосках забезпечене капілярами, які діють за принципом воронки і вбирають кров дуже швидко, завдяки чому процес нанесення крові стає зручнішим.
Воронкоподібний капіляр. 
Завдяки широкому воронкоподібному капіляру стає простіше нанести зразок крові точно в потрібне місце, що особливо важливо для пацієнтів з руховими порушеннями.
Рада: В цілях збереження якості тест-полосок закривайте тубус відразу ж після витягання тест-полоски.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create