"АКВАФОР-ОСМО" 100К (исп.5) ( передфільтр) (Кристал Осмо ) (Росія)

"АКВАФОР-ОСМО" 100К (исп.5) ( передфільтр) (Кристал Осмо ) (Росія)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 23
 

Опис "АКВАФОР-ОСМО" 100К (исп.5) ( передфільтр) (Кристал Осмо ) (Росія)

Головна відмінність Аквафори ОСМО від Аквафори Кристалл-ОСМО це запатентована конструкція колектора "блок-модуль", завдяки якому досягнута надкомпактність водоочисника Аквафори Кристалл-ОСМО, а також легкість заміни модулів.

Уперше у водоочистці змінні модулі, що фільтрують, є єдиний "блок-модуль" з міцним пластиковим корпусом. При заміні модуля Ви не лише замінюєте середовище, що фільтрує, але і оновлюєте корпус водоочисника.Це гарантує захист від розмноження бактерій при тривалому використанні фільтру. При заміні модулів вам не доведеться відмивати водоочисник зсередини від бруду, що накопичився, - ви просто викидаєте старі модулі і ваш фільтр знову готовий до роботи.


Кількість сорбенту, що міститься в модулях, що фільтрують, збільшена на 10%. Це дозволило добитися ще більш високої якості очищення води і збільшити ресурс блоків пред- і постфільтрації.

Cовременный кран з керамічною парою робить використання фільтру дуже простим: чиста вода доступна Вам і Вашим близьким без додаткових зусиль у будь-який час доби. Заміна картріджів не вимагає ні зусиль, ні спеціального інструменту. Просто натисніть кнопку і поверніть модуль легким рухом руки.

Базовий модуль Аквафори Кристалл-Осмо
[1] Попереднє сорбційне очищення питної води.
Змінний модуль К1-03, що фільтрує.


[2] Глибока сорбційна доочистка питної води.
Змінний модуль К1-02, що фільтрує.


[3] Мембранне очищення води.
Блок назад-осмотичної фільтрації.


[4] Зберігання очищеної води
Накопичувальний бак.


[5] Фінішне сорбційне очищення і кондиціонування питної води.
Змінний модуль К1-07, що фільтрує.


Змінний модуль К1-03, що фільтрує

Знижує вміст активного хлору, важких металів і органічних речовин. Завдяки високій гідрофільності матеріалу і лабіринтовій структурі пір ефективно фільтрує нерозчинні домішки розміром до 5 мікрон, у тому числі гідроокис заліза. Виготовлений за технологією карбонблок і є макропористою матрицею, що фільтрує, складеною з активованого кокосового вугілля і іонообмінного волокна Аквальон. Містить в якості бактерициду кластерне мікрокристалічне срібло. Глибока сорбційна доочистка питної води. Нерозчинні механічні домішки розміром до 5 мікрон залишаються усередині змінного модуля.
Заміну цього модуля слід робити раз в 3-4 місяці у разі води з великим колличеством механічних домішок разів в 1-2 місяці, в таких випадках рекомендується установка передфільтру.

Змінний модуль К1-02, що фільтрує

Завдяки оптимальному співвідношенню порошкоподібних і волокнистих сорбентів ефективно видаляє активний хлор, іони важких металів і органічні речовини. Виготовлений за технологією карбонблок і є матрицею, що фільтрує, з підвищеним вмістом активованого кокосового вугілля і іонообмінного волокна Аквальон. Містить в якості бактерициду кластерне мікрокристалічне срібло.
Заміну цього модуля слід робити раз в 3-4 місяці.

Блок назад-осмотичної фільтрації

Зворотний осмос - це спосіб очищення води, при якому вода, проходить через спеціальну напівпроникну мембрану.Гранично малий розмір пір і особлива фізико-хімічна будова мембрани дозволяють проникати крізь неї тільки молекулам води. Для інших же домішок мембрана представляє непереборну перешкоду. Таким чином, проходячи через назад-осмотичну мембрану, питна вода повністю звільняється від усіх домішок, стаючи ідеально чистою.
Заміну цього модуля слід робити раз в 1,5-2 роки.

Накопичувальний бак

Призначений для зберігання води, очищеної за технологією зворотного осмосу. Щоб чиста вода завжди була під рукою, в систему фільтрів включений накопичувальний бак, компенсуючий малу продуктивність назад-осмотичної мембрани, гаранта найвищої якості очищення води.

Змінний модуль К1-07, що фільтрує

Ефективно і повністю видаляє навіть мікрокількості шкідливих домішок, у тому числі активного хлору, важких металів і органічних речовин. Ефективно фільтрує нерозчинні домішки розміром до 0,8 мікрон. Виготовлений за технологією карбонблок і є надщільним мікропористим середовищем, що фільтрує, зі збільшеним змістом мікродисперсного активованого кокосового вугілля. Містить в якості бактерициду кластерне мікрокристалічне срібло.
Заміну цього модуля слід робити раз на рік.


Додаткові опції Аквафори Кристалл-Осмо


Насос, що підвищує тиск

Для нормальної роботи системі "АКВАФОРИ ОСМО-К" потрібно тиск у водопровідній системі Вашої квартири не менше 3 атмосфер. В умовах недостатнього тиску потрібна установка насоса, що підвищує тиск. Спеціальний безшумний насос з датчиками тиску кріпиться на окремому кронштейні.

Передфільтр

У корпусі передфільтру встановлений полипропиленовый модуль пористістю 5 мкм. Призначений для очищення холодної води від механічних домішок і має високу стійкість до дії бактерій і хімікатів. Особливо потрібне використання передфільтрів в районах із застарілими комунікаціями, де існує повышеные зміст нерозчинних часток у воді.
Заміну цього модуля слід робити раз в 1-2 місяці.

Нова форма і дизайн забезпечують:

[1] Збільшення кількості сорбенту в модулі на 10%. За рахунок цього зросли ресурс і якість очищення.

[2] Завдяки своїй компактності і новому "слим-дизайну" фільтр зможе поміститися на будь-якій кухонній території.


Для порівняння на малюнку приведені в розрізі: cлева - модуль звичайного водоочисника, справа - модуль АКВАФОРИ Кристалл-Осмо

Плюси нової концепції "блок-модуль":

[1] Щоб зняти картрідж тепер не потрібно ні зусилля, ні спеціальний інструмент. Просто натисніть кнопку і поверніть модуль легким рухом руки.

[2] Щоб встановити картрідж - вставте його в колектор і поверніть до клацання.

[3] При заміні модуля Ви не лише замінюєте середовище, що фільтрує, але і оновлюєте корпус водоочисника. Це гарантує захист від розмноження бактерій при тривалому використанні фільтру.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create