Напівжорсткий бинт Softcast™ Софткаст 3m арт. 82103 (7,6 см х 3,6 м)

Напівжорсткий бинт Softcast™ Софткаст 3m арт. 82103 (7,6 см х 3,6 м)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 39
 

Опис Напівжорсткий бинт Softcast™ Софткаст 3m арт. 82103 (7,6 см х 3,6 м)

Напівжорсткий бинт Softcast™ (США) Через декілька років після появи матеріалу Scotchcast™ у компанії 3М™ був розроблений новий напівжорсткий матеріал під назвою Softcast™. З появою цього матеріалу з'явився новий напрям в травматології і ортопедії, що називається методом функціональної стабілізації.

Характеристики матеріалу :
Зовні цей матеріал нічим не відрізняється від жорсткого матеріалу Scotchcast™. Softcast™ також є рулонами стекловолоконной тканини, просоченими поліуретановою смолою, упакованими в герметичні пакети з фольги. Матеріал Softcast™ також отверждается під дією вологи повітря або при змочуванні. Основна відмінність Scotchcast™ від матеріалу Softcast™ у тому, що після затвердіння він не стає жорстким, а залишається напівжорстким. Матеріал поддатлив, але при цьому він не еластичний і завжди набуває своєї первинної форми. Матеріал пористий, повітропроникний, водостійкий - пов'язки їх цього матеріалу можна мити і чистити.

Як відомо, наслідком тривалої іммобілізації є сукупність атрофічних процесів кісткової і м'язової тканини, званою "хворобою переломів". Для того, щоб звести ці ускладнення до мінімуму, компанія 3М пропонує використати комбінацію двох матеріалів : жорсткого Scotchcast™ і напівжорсткого Softcast™. Основна циркулярна пов'язка робиться з двох шарів матеріалу Softcast™. Уздовж лінії перелому на неї накладається вставка (лонгета в 3 шари) з жорсткого матеріалу Scotchcast™, який у свою чергу закріплюється одним циркулярним шаром матеріалу Softcast™. Така пов'язка дозволяє зберегти допустимий м'язовий тонус, понизити ризик розвитку набряків, кісткової і м'язової атрофії, і таким чином, значно скорочує терміни подальшої реабілітації.

Працювати з полімерним матеріалом ТІЛЬКИ В РУКАВИЧКАХ!

Ціна на бинти імуннодефіцитів Softcast™ залежно від розміру:

Номер
Колір
Розмір × (3,6 м)
82103 Безбарвний 7,5 см × 3,6 м

Розмір 7,6 см х 3,6 м (білий).

Ціна за штуку.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
  • +38 (044) 369-38XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create