Картрідж АКВАФОРИ В100-6 (1 шт.)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 23
 

Опис Картрідж АКВАФОРИ В100-6 (1 шт.)

Для очищення води з підвищеною жорсткістю розроблений змінний модуль
В100-6. Видалення солей жорсткості йде шляхом іонного обміну і здійснюється в гранулах іонообмінної смоли. Катіони кальцію і магнію затримуються, а у воду поступають безпечні катіони натрію і водню. Вміст іонообмінної смоли в змінному модулі підібраний так, щоб рН питної води істотно не змінювалося.

Фільтри для води АКВАФОРИ випробовуються відповідно до найстрогіших російських і міжнародних стандартів і зберігають високу якість очищення води навіть на 120% свого ресурсу.

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД ХЛОРУ І ІРЖІ

Завдяки мультикапілярним властивостям використовуваного сорбенту вода проходить через дуже щільну структуру шару, що фільтрує, а тому надійно очищається навіть від мікродомішок. Це означає, що хлор, іржа і інші шкідливі домішки, що удосталь містяться у воді, більше ніколи не потраплять у Ваш чайник, якщо Ви користуєтеся фільтром для води АКВАФОРИ.

УСУНЕННЯ НАДМІРНОЇ ЖОРСТКОСТІ

Модуль В100-6 поглинає надмірні катіони кальцію і магнію, які у вигляді накипу осідають на стінках посуду і здатні викликати поломку нагрівального елементу чайника. Видалення солей жорсткості йде шляхом іонного обміну і здійснюється в гранулах іонообмінної смоли. Катіони кальцію і магнію затримуються, а у воду поступають безпечні катіони натрію і водню. Вміст іонообмінної смоли в змінному модулі підібраний так, щоб рН питної води істотно не змінювалося.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create