Автоматичний тонометр Omron M3 Comfort з унікальною манжетою Intelli Wrap

Автоматичний тонометр Omron M3 Comfort з унікальною манжетою Intelli Wrap
21%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 78
 

Опис Автоматичний тонометр Omron M3 Comfort з унікальною манжетою Intelli Wrap

Опис автоматичний тонометр OMRON M3 Comfort (HEM - 7134 - E) з унікальною манжетою Intelli Wrap :

Автоматичний плечовий тонометр M3 Comfort (HEM - 7134 - E) – універсальний медичний прилад для комфортного домашнього використання. Манжета з датчиками по усьому колу не вимагає точного розташування на плечі і забезпечує правильний результат вимірів у будь-який час доби.
Якість медичних приладів Омрон підтверджена мільйонами користувачів у всьому світі. Тонометр M3 Comfort - клінічно тестований виріб з доведеною ефективністю і точністю. Пам'ять, розрахована на 60 вимірів, а також фіксація дати і часу проведених вимірів дозволяє спостерігати зміни ПЕКЛО в динаміці. Інноваційна технологія Intelli Wrap дозволила створити манжету з унікальними особливостями: датчики, розташовані по усьому колу забезпечують точні результати вимірів незалежно від способу кріплення манжети.
Показання до застосування
Вимір ПЕКЛО в домашніх умовах людям з діагностованою гіпертонією.
Використання приладу за призначенням під час відряджень або від'їздів.
Контроль рівня артеріального тиску за відсутності кваліфікованого медперсоналу.
Функціональність
Автоматичний плечовий тонометр простий і зрозумілий у використанні. OMRON M3 Comfort (HEM - 7134 - E) має багатофункціональний апаратний блок з великим графічним рідкокристалічним дисплеєм і технологією інтелектуального управління Intellisense, який дозволяє:
Максимально комфортно і швидко проводити необхідні виміри з урахуванням індивідуальних особливостей користувача. Процес гарантує точність результатів, навіть якщо є прояви аритмії.
Спеціальний світловий індикатор, зміною колірного режиму (переходить на відображення показників помаранчевим кольором), сигналізує про перевищення верхнього, нижнього або обох рівнів ПЕКЛО, відносно норми.
Розширена пам'ять на 60 вимірів з фіксацією часу і дати проведення усіх вимірів допомагає реєструвати те, що постійно міняється ПЕКЛО і аналізувати, на основі отриманих даних, стан хворого.
Облаштування пам'яті дозволяє вести щоденники вимірів ПЕКЛО двох чоловік – дані заносяться в окремі осередки, тому кожен з користувачів може завжди уточнити свої результати.
Функція середнього значення трьох вимірів за ті, що пройшли 10 хвилин. 
Індикатор правильного розташування манжети на плечі піктограмою на дисплеї вказує користувачеві: чи правильно накладений аксесуар. У разі неправильного розташування манжети – піктограма спалахувати не буде.
Чутливий датчик руху завжди підкаже про необхідність проведення повторного виміру, оскільки реальні результати можна отримати в лише стані повного спокою, а щонайменший рух може привести до їх спотворення.
Унікальна манжета Intelli Wrap з круговим розташуванням датчиків і жорстким каркасом підійде для середнього і великого обхвату руки.
Переваги
Виріб від світового лідера.
Високотехнологічний прилад універсального призначення.
Розширений набір функцій.
Велика пам'ять.
Реєстрація результатів відразу двох користувачів.
Подовжена манжета.
Датчики розміщені по кругу.
Світлова індикація.
Великий екран.
Зручне просте використання.
Максимальний комфорт.
Як використати
1. Встановіть елементи живлення або підключіть апарат до мережі 220В.
2. З'єднайте електронний блок з манжетою.
3. Манжету накладіть на область плеча і зафіксуйте – на дисплеї повинна з'явитися піктограма, що сигналізує про вдалу спробу.
4. Натисніть кнопку пуск/старт.
5. Почекайте доки апарат зробить вимір – оцініть готовий результат.
Лікарі рекомендують
Метод триразового виміру тиску з інтервалом в дві-три хвилини рекомендують лікарі, оскільки вважається, що отримане середнє значення можна вважати об'єктивним. Модель представленого тонометра автоматично видає необхідне усереднене значення.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create