Іонізатор-очисник повітря Супер-Эко З 2008
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 45
 

Опис Іонізатор-очисник повітря Супер-Эко З 2008

Прилад складається з двох основних частин: корпуси і касети. Касета вставляється в прилад згори. У нижній частині приладу розташовані кнопка включення (виключення) приладу і індикатор стану. Світіння індикатора означає, що прилад включений і працює.

Принцип роботи :

Робота приладу грунтована на принципі «іонного вітру», який виникає в результаті коронного розряду і забезпечує рух повітря через касету приладу. Частки пилу і аерозоля, що знаходяться в повітрі і невидимі неозброєним оком, прокачуються разом з повітрям через касету, іонізуються, тобто придбавають електричний заряд, і під дією електростатичного поля прилипають до пластин, розташованих усередині касети.

Повітря, що проходить через касету, також збагачується озоном. Але кількість озону, яка утворюється в зоні коронного розряду, помітна менше гранично допустимої концентрації (ГДК). Та все ж його вистачає для того, щоб в приміщенні, в якому працює прилад, знищувалися неприємні запахи, пригнічувалася життєдіяльність хвороботворних мікробів, бактерій, спор грибків, плісняви.

Одночасно з очищенням відбувається іонізація повітря. Але в нашому приладі, що дуже важливо, іонами кисню збагачується повітря, вже очищене від пилу! Очисник повітря створює оптимальний рівень іонізації повітря в приміщенні відповідно до природних показників і вимог санітарно-гігієнічних норм.


 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create