АКВАФОРИ Кристал (Росія)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 23
 

Опис АКВАФОРИ Кристал (Росія)

АКВАФОРИ КРИСТАЛ - ЗРУЧНИЙ І СУЧАСНИЙ ВОДООЧИСНИК!


Завдяки оригінальній запатентованій конструкції колектора і використанню нової концепції "блок-модуль" досягнута надкомпактність водоочисника Аквафори Кристал.

Уперше у водоочистці змінні модулі, що фільтрують, представляють єдиний "блок-модуль" з міцним пластиковим корпусом. При заміні модулів Вам не доведеться відмивати водоочисник зсередини від бруду, що накопичився, - Ви просто викидаєте старі модулі і Ваш фільтр знову готовий до роботи.

Сучасний кран з керамічною парою робить використання фільтру дуже простим: чиста вода доступна Вам і Вашим близьким без додаткових зусиль у будь-який час доби.

1. Попереднє сорбційне очищення питної води.
Змінний модуль К1-03, що фільтрує.

 2. Глибока сорбційна доочистка питної води.
Змінний модуль К1-02, що фільтрує.

3. Фінішне сорбційне очищення і кондиціонування питної води.
Змінний модуль К1-07, що фільтрує.

Змінний модуль К1-03, що фільтрує

Знижує вміст активного хлору, важких металів і органічних речовин. Завдяки високій гідрофільності матеріалу і лабіринтовій структурі пір ефективно фільтрує нерозчинні домішки розміром до 5 мікрон, у тому числі гідроокис заліза. Виготовлений за технологією карбонблок і є макропористою матрицею, що фільтрує, складеною з активованого кокосового вугілля і іонообмінного волокна Аквальон. Містить в якості бактерициду кластерне мікрокристалічне срібло. Глибока сорбційна доочистка питної води.

Змінний модуль К1-02, що фільтрує

Завдяки оптимальному співвідношенню порошкоподібних і волокнистих сорбентів ефективно видаляє активний хлор, іони важких металів і органічні речовини. Виготовлений за технологією карбонблок і є матрицею, що фільтрує, з підвищеним вмістом активованого кокосового вугілля і іонообмінного волокна Аквальон. Містить в якості бактерициду кластерне мікрокристалічне срібло. Фінішне сорбційне очищення і кондиціонування питної води.

Змінний модуль К1-07, що фільтрує

Ефективно і повністю видаляє навіть мікрокількості шкідливих домішок, у тому числі активного хлору, важких металів і органічних речовин. Ефективно фільтрує нерозчинні домішки розміром до 0,8 мікрон. Виготовлений за технологією карбонблок і є надщільним мікропористим середовищем, що фільтрує, зі збільшеним змістом мікродисперсного активованого кокосового вугілля. Містить в якості бактерициду кластерне мікрокристалічне срібло.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create