Іонізатор очисник повітря для холодильної камери ZENET XJ - 110

Іонізатор очисник повітря для холодильної камери ZENET XJ - 110
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 46
 

Опис Іонізатор очисник повітря для холодильної камери ZENET XJ - 110

Очисник повітря для холодильника ZENET XJ - 110 – це унікальний прилад, призначений для очищення повітря в холодильнику. Очисник для холодильної камери ZENET XJ - 110 - потужний стерилізатор, прилад миттєво наповнює ваш холодильник активним киснем і негативними іонами, нейтралізує 90% бактерій, грибків і плісняви від харчових продуктів і овочів. Стерилізація і усунення запахів подовжують термін придатності харчових продуктів. Має компактні розміри і нестандартний дизайн, а також володіє безліччю функцій. 

Іонізатор очисник повітря ZENET XJ - 110 ліквідовує погані запахи за допомогою активного кисню і запобігає «зараження» свіжих продуктів цими запахами. Також активний кисень, що виробляється очисником повітря, знищує пестициди на поверхні продуктів, що зберігаються у вашому холодильнику. Спільна дія аніонів і активного кисню істотно уповільнює псування овочів і фруктів. Термін придатності подовжується за рахунок усунення запахів і стерилізації.
Іонізатор очисник повітря ZENET XJ - 110 необхідно встановлювати на верхній полиці холодильника, оскільки звичайне повітря легше за активний кисень. Не можна встановлювати прилад в морозильні камери. станавливайте очисник повітря на верхню полицю холодильної камери, оскільки активний кисень важчий за звичайне повітря, і закрийте двері холодильника. Не видаляйте пристрій з холодильної камены, за винятком випадку, коли треба замінити батареї. Пристрій працює від 4 лужних батарей типу D. У активному режимі, що триває близько години після установки приладу, індикатор світиться зеленим. При переході в режим, що чекає, індикатор починає блимати зеленим. Коли виникне необхідність змінити батарейки в приладі, колір індикатора зміниться на червоний. Батареї типу D служать зазвичай від трьох до чотирьох місяців. 
Що таке озон і як він діє?
Озон (активний кисень) - це нестабільний газ з дуже характерним, легко розпізнаваним запахом. При зв'язуванні молекули кисню О2 з третім атомом Про в процесі окислення, вона перетворюється на озон (активний кисень), або О3. Третій атом кисню в озоні дуже нестабільний і легко відділяється при випуску для об'єднання з бактерією або забруднюючими речовинами, таким чином, роблячи їх нейтралізацію. Тому робиться не лише знищення бактерій, вірусів, спор, грибків, плісняви, мілдью, цист, але також нейтралізація усіх видів неприємних запахів.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Номінальна напруга DC : 6 Вольт (4 батареї тип D)
• Споживана потужність: 1.2 Ватів
• Продуктивність активного кисню : 0.12 мг/см3
• Продуктивність негативних іонів : 1x103/см3
• Сфера застосування : для будь-яких типів холодильних камер
• Габарити (ШxГxВ) : 132x73x140 мм
• Вес: 2,75 кг
• Колір: білий
Переваги XJ - 110:
- потужний стерилізатор: миттєво наповнює ваш холодильник активним киснем і негативними іонами, нейтралізує 90% бактерій, грибків і плісняви від харчових продуктів і овочів
- усуває погані і неприємні запахи: активний кисень здатний швидко руйнувати погані і неприємні запахи в холодильнику, запобігаючи зараженню ними свіжих продуктів
- руйнування пестицидів : активний кисень ефективно окислює і руйнує отруйні пестициди на поверхні харчових продуктів і овочів
- підтримка свіжості : активний кисень і негативні іони уповільнять процес псування фруктів і овочів. Стерилізація і усунення запахів подовжують термін придатності харчових продуктів.
Як користуватися приладом:
Установка батарей : Натисніть з двох сторін на клямки і потягніть вгору верхню частину приладу, що б відокремити відсік для батарейок. Вставте чотири лужні батареї типу D у відсік для батарейок, дотримуючись полярності, як показано усередині корпусу (, -). Встановіть верхню частину корпусу на місце і упевніться, що клямки закрилися. Як тільки верхня частина корпусу встановилася на місце, світловий індикатор світитиметься зеленим кольором в течію близько 1 години, вказуючи, що пристрій працює в активному режимі. Після витікання цього часу, індикатор блиматиме зеленим кольором, вказуючи, що пристрій перейшов в режим, що чекав. Далі пристрій працюватиме в циклічному режимі, міняючи режим (миготливий індикатор), що чекає, на активний (постійне світло індикатора).
Червоний колір індикатора означає не достатню енергію батарей і пора заміни на нові батареї.
Встановлюйте очисник повітря на верхню полицю холодильної камери, оскільки активний кисень важчий за звичайне повітря, і закрийте двері холодильника. Не видаляйте пристрій з холодильної камены, за винятком випадку, коли треба замінити батареї. Ресурс, якісних, 4 батарей типу "D", для цього пристрою, зазвичай складає 90 - 120 днів.
Увага!:
Витягайте батареї живлення у разі, якщо Ви не використовуєте очисник повітря впродовж тривалого часу, щоб уникнути протікання батарей живлення і виникненні корозії.
У разі заміни батарей живлення, витягніть пристрій з холодильної камери і помістіть його в чистий поліетиленовий пакет. Почекайте, поки температура очисника не підніметься до температури довкілля. Це треба зробити щоб уникнути появи конденсату на корпусі і внутрішніх частинах приладу, що б надалі запобігти корозії внутрішніх елементів і контактів для батарей живлення.
Якщо корпус приладу забруднений, для чищення корпусу застосовуйте м'яку вологу тканину. Під час очищення, будь ласка, уникніть попадання води і/або будь-якої іншої рідини в пристрій.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create