Еластичний бандаж на коліно TN - 211s Orliman (Іспанія)

Еластичний бандаж на коліно TN - 211s Orliman (Іспанія)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 174
 

Опис Еластичний бандаж на коліно TN - 211s Orliman (Іспанія)

Еластичний бандаж на коліно TN – 211s Orliman (Іспанія)
Колінний бандаж фіксує колінний суглоб при зайнятті спортом або активній діяльності. Незамінний в реабілітаційний період, а також при запальних процесах в нижніх кінцівках. Ортез виготовлений з еластичної, дихаючої тканини, що розтягується в чотирьох напрямах. Відкрита колінна чашка і бічні напівжорсткі вставки гарантують комфорт і надійну фіксацію.
Ортез преміум якості, рекомендований професійним спортсменам і людям, фізичним навантаженням, що піддають себе. Тисячі клієнтів вже оцінили переваги бандажа : надійну фіксацію, комфортне носіння, тривалу експлуатацію без втрати компресійних властивостей. Лікарі-ортопеди активно рекомендують саме цю модель при проведенні реабілітаційних заходів, а також в комплексі терапії. Колінний ортез, повністю вироблений в Іспанії на власному заводі компанії Orliman.
Показання до застосування:
1. Профілактика захворювань суглоба. Для людей, що займаються спортом професійно, ортез незамінний під час тренувань і змагань. При важкій фізичній праці дозволяє уникнути травм і ушкоджень. Клієнтам з надмірною вагою або недостатньо розвиненою хрящовою структурою суглоба колінний бандаж допоможе уникнути прогресуючого артрозу і інших небажаних явищ.
2. Фіксація пошкодженого суглоба. При вираженій патології бандаж допомагає купірувати больові відчуття, попереджає розвиток хвороби, зменшує набряки. Не допускає продовження активної деформації суглоба.
3. Розвантаження запаленого суглоба. При загостреннях артрозу або інших запальних процесах, бандаж фіксує суглоб, за рахунок чого больові відчуття значно зменшуються.
Функціональність товару
Еластичний бандаж на коліно допомагає добитися фіксувального ефекту за рахунок щільної еластичної тканини, яка розтягується (на всіх напрямках, але, в той же час, забезпечує достатню циркуляцію повітря.
Незамінний при таких захворюваннях, як артрит, артроз; надійно підтримує колінний суглоб при підвищених фізичних навантаженнях, захищає від можливих травм і зміщень. Показаний до застосування при запальних процесах і незначних травмах для прискореного відновлення і купірування больових відчуттів.
Переваги еластичного бандажа TN – 211s Orliman
Модель є професійним ортопедичним виробом, виробленим в строгій відповідності з медичними нормами. Найвища якість матеріалів і сучасні технології дозволили добитися максимального ефекту. Усі вироби компанії Orliman виготовляються в місті Валенсія (Іспанія), де розташовано власне виробництво. Це забезпечує бездоганний контроль якості, кожного виробу, який потрапляє в роздрібні магазини по всьому світу.
Додатково бандаж, як і інша продукція Orliman, проходить сертифікація IBV, яка гарантує відповідність біометричних параметрів заявленим терапевтичним ефектам при певних захворюваннях опрно-двигательной системи. 
Як використати товар
Для того, щоб почати використати бандаж, просто зафіксуйте його на нозі перед початком тренувань або інших очікуваних навантажень.
Бандаж потребує періодичного чищення: його можна стирати (тільки ручне прання!) в теплій воді м'якими миючими засобами. Висушувати виріб необхідно на горизонтальній поверхні, попереджаючи його розтягання і деформацію, втрату еластичних характеристик.
Забороняється:
Використати вибілювачі і інші агресивні хімічні засоби;
Гладити виріб праскою;
Підвішувати, особливо в мокрому стані;
Розтягувати (у тому числі, стирати в пральних машинках).
Варто знати
Колінний ортез – виріб медичного призначення, а це означає, що його необхідно купувати в строгій відповідності з рекомендаціями лікаря, який допоможе підібрати оптимальну для вас модель. Ретельно підійдіть до вибору розміру : тільки при повній відповідності вашим параметрам бандаж приноситиме відчутну користь і даруватиме комфорт.
Особливості:
Бандажі виготовлені з міцного, еластичного, м'якого матеріалу, що забезпечує максимальний комфорт під час використання.
Виробництво Іспанія. Усі вироби компанії Orliman робляться на власному заводі компанії в місті Валенсія. Компанія має в розпорядженні найсучасніше устаткування для виробництва ортопедичної продукції. Висококваліфікований персонал і застосування новітніх технологій гарантують високу якість і ефективність продукції Orliman.
Уся продукція Orliman знаходиться під постійним контролем якості під час виробництва для забезпечення максимальної безпеки і комфорту для пацієнтів. Крім того, уся продукція компанії має сертифікат IBV, який гарантує, що її біометричні параметри повністю відповідають кожному конкретному захворюванню.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Наші магазини

«Ваше Здоров'я» - магазин медтехніки, засобів реабілітації, товарів для краси та довголіття
(основний офіс)

02002, Україна, Київська, Київ, ул. П. Калнышевского, будинок 7
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create