Доглядаєте за людиною, в якої часткове або повне порушення опорно-рухового апарату? Зіткнулись з проблемою вибору такого санітарно-гігієнічного обладнання, як стілець-туалет? Тоді з вибором не помиліться! Який стілець-туалет краще всього вибрати знає найбільша мережа магазинів "Ваше здоров’я"!

Перші і, мабуть, основні вимоги, які повинні враховуватись при виборі стільця-туалета - зручність, надійність та стійкість даного санітарного пристосування. І саме про такі туалетні стільці далі буде йти мова.

Туалетні стілеці - які вони є? 

Найчастіше туалетні стільці для інвалідів і літніх людей є багатофункціональними - їх можна використовувати як стілець-туалет, а також як душовий стілець. А для відносно мобільних пацієнтів, але з наявністю проблем у посадці, можна використовувати спеціальне зручне високе сидіння, яке надійно та безпечно кріпиться на звичайний унітаз.

Також туалетні стільці для інвалідів можуть бути оснащені масою додаткових функціональних елементів: знімними підлокітниками, що значно полегшує пересаджування людини з ліжка або інвалідного крісла на туалетний стілець; регульованими підніжками для додаткової опори з можливістю їх зняття; регульованим сидінням і спинкою; колесами з обов'язковим надійним гальмівним механізмом для швидкого транспортування.

Надійний постачальник туалетних стільців - магазин "Ваше здоров’я"!

У магазині “Ваше здоров`я” представлений широкий вибір туалетних стільців з різними модифікаціями. Тут Ви знайдете туалетні стільці з ніжками, що оснащені наконечниками, виготовленими із спеціальної гуми, яка забезпечує високий рівень їх стійкості. Також в асортименті туалетні стільці на коліщатках, що дозволяє використовувати дану модель як крісло-каталку. Крім того, Вам запропонують розкладні туалетні стільці, призначені для полегшеного використання в домашніх умовах.

Всі туалетні стільці виготовлені з міцних сучасних матеріалів, що забезпечує надійність їх використання та довгий термін експлуатації. Металеві елементи не піддаються корозії, вони легко обробляються спеціальними миючими засобами, досить міцними для того, щоб витримати будь-яку вагу хворого. Жорсткий підбір якісного обладнання для інвалідів - це гарантія від мережі магазинів "Ваше здоров’я"!

Телефонуйте або завітайте до магазину “Ваше здоров’я”, і спеціалісти з радістю допоможуть Вам у виборі кращої моделі туалетного стільця, що задовольнить індивідуальні потреби хворого.