За статистикою люди, у яких виявили підвищений цукор у крові, і які взяли під контроль своє здоров'я шляхом частих вимірів цукру, набагато рідше відчувають  ускладнення, що пов'язані з діабетом. Саме тому діабетики просто не уявляють свого існування без глюкометра. Адже завдяки цьому мініатюрному апарату можна не виходячи з дому легко контролювати рівень цукру в крові. На підставі отриманих даних діабетик може вживати певні заходи, які нормалізують стан організму. А щоб визначити рівень цукру, досить нанести на тест-смужку глюкометра всього лише один мікролітр крові і за лічені секунди буде готовий результат.

Кожен може вибрати для себе індивідуальний глюкометр

Залежно від способу життя, віку та інших особливостей людини, можна підібрати оптимальний варіант глюкометра. Наприклад, якщо Ви спортсмен або багато подорожуєте, то для Вас підійде глюкометр невеликих та компактних розмірів. Для літніх людей можна купити глюкометр великий та з розширеними функціями.

Також існують прилади з різним обсягом пам'яті попередніх замірів та підключенням до комп'ютера, із звуковими нагадуваннями, позначками про їжу та інше. Такі функції глюкометрів дозволяють складати графіки коливань рівня цукру в крові та відслідковувати тенденції хвороби.

Де купити глюкометр в Україні?

Наша мережа магазинів медтехніки "Ваше здоров'я" реалізує глюкометри провідних світових торгових марок: Accu Chek, One Touch, One Touch Ultra і Bionime. Саме ці прилади завойовують популярність завдяки неабиякій точності, якості та практичності у вимірюванні цукру в крові. Кожна людина має можливість обрати у нас глюкометр з урахуванням індивідуальних потреб.

Легким помахом руки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті http://brik2011.ub.ua. При цьому можете самостійно забрати товар або ж скористатися послугою доставки обладнання по Україні.

Пам’ятайте, що пасивна байдужість до самого себе у випадку з діабетом небезпечна для життя. Не ризикуйте здоров’ям - придбайте глюкометр уже сьогодні! А магазин “Ваше здоров’я” з радістю проконсультує Вас стосовно вибору!