Індивідуальні ортопедичні устілки - це унікальні устілки, які рекомендують лікарі-ортопеди не лише для профілактики, але й для лікування різних захворювань стоп, як у дорослих, так і у дітей.

Головна перевага індивідуальних устілок полягає в тому, що вони забезпечують нормальне і анатомічно правильне положення зводу стопи. Однак, не слід забувати, що будь-яке лікарське призначення повинно мати свої показання, і індивідуальні устілки не є винятком.

Питання: чи так необхідно виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок, якщо замість них можна придбати звичайні готові супінатори, які коштують дешевше, є досить поширеним. Але на думку ортопедів, бажаного результату від використання таких устілок очікувати не варто. Адже готові устілки, насамперед, призначаються для людей, які не мають проблем та порушень зі стопами, а їх використання рекомендоване в якості профілактики. Варто також враховувати, що сьогодні серед широкого асортименту готових ортопедичних устілок є чимало підробок, а також стандартних моделей, що підвищує ризик вибрати абсолютно не ті устілки і тим самим нашкодити своєму здоров'ю ще більше.

Індивідуальні ортопедичні устілки найчастіше рекомендуються ортопедами, коли необхідні: профілактика та корекція плоскостопості, лікування її наслідків; правильне формування постави і стоп у дітей; реабілітація після перенесених травм в області гомілок і стоп; позбавлення від дискомфорту, болю і стомлюваності ніг.

Якщо стан пацієнта потребує постійного або тимчасового носіння ортопедичних устілок, то при грамотному виготовленні індивідуальні устілки дійсно можуть буквально перетворити на краще життя людини. Готові устілки, придбані в магазині, не здатні конкурувати з устілками, правильно виконаними на замовлення.

Але й індивідуальні устілки, неправильно призначені або виготовлені з порушенням рецептури, без урахування всього комплексу антропометричних даних пацієнта, маси тіла, захворювань, способу життя, особливостей динаміки і статики, взуття, якому віддається перевага, та інших параметрів, теж не можуть сприяти поліпшенню самопочуття. У деяких випадках такі індивідуально виготовлені устілки можуть навіть завдати пацієнту шкоду в тому або іншому ступені. Варто також зауважити, що ряд патологічних станів коректується устілками лише частково, для повного ж усунення потрібні додаткові методики лікування - остеопатичний, фізіотерапевтичні методи, хірургічне лікування.

Кожна людина унікальна в своєму роді, і зовсім однакових стоп просто не буває. При створенні спеціальних ортопедичних засобів корекції стопи, лікар-ортопед враховує не лише анатомічні особливості пацієнта, але й бере до уваги мету виготовлення цих засобів - лікувальну або профілактичну.

Якщо Вам рекомендоване виготовлення устілок на замовлення, зверніться в мережу магазинів «Ваше Здоров'я», і Ви гарантовано отримаєте оптимальний продукт і рекомендації, що відповідають всім тонкощам Вашої ситуації. Якщо ж у Вас є сумніви з приводу необхідності носіння ортопедичних устілок, або Вам вже були виготовлені устілки, які не усувають проблему або викликають некомфортні відчуття - звертайтеся до фахівців компанії, і вони обов'язково зможуть Вам допомогти.

В процесі виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок досвідчені професіонали врахують всі індивідуальні анатомічні особливості стопи, що дозволить в подальшому, при регулярному використанні ортопедичних устілок, здійснити необхідну корекцію. Спеціальні супінатори фіксують і утримують зведення стопи в правильному положенні, знижують навантаження на суглоби і хребет, що принесе незаперечну користь при використанні ортезів як допоміжного чинника при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату.

При виготовленні індивідуальних ортопедичних устілок використовується новітнє медичне обладнання та найсучасніші матеріали. Матеріал устілок ретельно підбирається за ступенем жорсткості, пружності та амортизації, і їх жорсткість залежить від того, наскільки активне життя Ви ведете. Індивідуальні устілки прості у догляді, не варто лише сушити їх на радіаторі опалення, щоб вони не змінили форму.

Індивідуальні ортопедичні устілки компанії «Ваше Здоров'я» - незамінне доповнення до будь-якого взуття. Замовте індивідуальні ортопедичні устілки, і ви забудете про втому ніг. Стопи утримуються в правильній, здоровій позиції, навантаження розподіляється рівномірно по стопі, стимулюється її кровообіг, а завдяки амортизуючим властивостям матеріалу - знижується навантаження на суглоби та хребет, оптимізується робота опорно-рухового апарату, знижується почуття дискомфорту і втоми при тривалих навантаженнях. З індивідуальними устілками від «Вашого Здоров'я» Ви відчуєте позитивний вплив на весь організм в цілому - виправиться постава і перестане боліти спина, зменшаться хворобливі відчуття в суглобах.

У мережі магазинів «Ваше Здоров'я» ви можете обзавестися комплектом індивідуальних ортопедичних устілок для взуття вже сьогодні, не чекаючи розвитку захворювань. І навіть якщо ви абсолютно здорові, але проводите багато часу на ногах, індивідуальні ортопедичні устілки підвищать витривалість, знизять втому, та й вцілому ви будете себе почувати значно краще. Недарма ж зручне взуття вважається запорукою витривалості, гарної статури і позитивного настрою. Отримуйте задоволення від життя, насолоджуйтеся кожним її моментом!

З продукцією мережі магазинів «Ваше Здоров'я» ви переконаєтеся в тому, що краса не завжди вимагає жертв. Індивідуальні ортопедичні устілки, виготовлені фахівцями компанії «Ваше Здоров'я», допоможуть Вам рухатися вільніше і повернуть радість від прогулянок!