Мережа магазинів «Ваше Здоров'я» - український лідер ринку товарів для реабілітації, ортопедичних виробів, домашньої медтехніки, товарів для краси та здоров'я. Компанія починала свою діяльність з 1997 року як протезно-ортопедичне підприємство і ортопедичний салон, і з цього часу активно розвивається, зберігаючи свої передові позиції. Інноваційність, клієнтоорієнтованість були, є і будуть основними принципами роботи підприємства в минулому, сьогоденні і в майбутньому.

У 2006 році на базі ортопедичного салону був запущений новий унікальний проект - мережа магазинів «Ваше Здоров'я». Сьогодні компанія може запропонувати найширший асортимент товарів для реабілітації та здоров'я, а також кращий сервіс в Україні. Купуючи товар у магазинах «Ваше Здоров'я», Ви завжди можете бути впевнені, що отримаєте необхідний Вам товар за найкращою ціною в найкоротші терміни.

На сьогоднішній день «Ваше Здоров'я» є єдиною в Україні компанією, яка пропонує своїм клієнтам повний і системний асортимент товарів для здоров'я. До Ваших послуг - консультації висококваліфікованих фахівців, практикуючих лікарів. Фахівці підприємства завжди уважно прислухаються до думки людей, які повсякденно користуються подібною продукцією. Всі товари, представлені на сайті компанії med-magazin.com.ua, Ви маєте можливість особисто побачити і перевірити в салонах-магазинах, розташованих у найбільш зручних для відвідування районах Києва, Харкова, Євпаторії, Сімферополя.

Для зручності клієнтів підприємство працює цілий тиждень, тому Ви можете відвідати магазини в найбільш слушний для Вас час. У мережі магазинів «Ваше Здоров'я» працюють виключно досвідчені фахівці, які завжди раді відповісти на всі Ваші питання і надати кваліфіковану консультацію.

Також до Ваших послуг - унікальна можливість прокату реабілітаційної техніки (милиці, тростини, ходунки для дорослих, інвалідні візки та ін.) і пристосувань для догляду за хворими, а також доставка всіх товарів як по Києву кур'єрською службою компанії, так і по всій Україні компаніями-перевізниками.

Крім того, мережа магазинів «Ваше Здоров'я» надає своїм клієнтам послугу індивідуальне виготовлення ортопедичних устілок. В ортопедичних салонах підприємства Ви маєте можливість отримати професійну консультацію і замовити ортопедичні устілки, з врахуванням Ваших індивідуальних потреб. Також партнерами «Вашого Здоров'я» є компанії, які виготовляють індивідуальне ортопедичне взуття.

Фірма займається не лише роздрібною торгівлею, але й оптовими поставками. Тому, якщо у Вас велике замовлення, або Ви вважаєте ціну на потрібний вам товар високою - зв'яжіться з фахівцями компанії «Ваше Здоров'я» - вони будуть раді відповісти на Ваші запитання.

Мережа магазинів «Ваше Здоров'я» завжди відкрита для взаємовигідної співпраці з медичними установами, торговельними організаціями, лікарями, громадськими та державними організаціями, фондами соціального захисту населення.

Партнерська програма для лікарів поліклінік, лікарень, диспансерів, медичних центрів, оздоровчих установ, розроблена фахівцями підприємства, вже успішно працює в багатьох районах столиці.

Від участі в програмі виграє, в першу чергу, пацієнт, який швидко отримає грамотно підібраний товар за мінімальною ціною з можливістю доставки додому або в лікарню.

Давайте разом допоможемо людям!