Де можна купити інгалятор за доступною ціною?

Дихальна система - дуже складна та чутлива структура. Від неї залежить дієздатність усіх органів, тому при певних її патологіях стає необхідним специфічне обладнання, зокрема лікар може порадити купити інгалятор. Де це можна зробити? Як обрати інгалятор правильно? У даній статті ми спробуємо відповісти на ці питання.

Інгалятори використовуються для транспортування легенями медикаментів при лікуванні та профілактиці астми, хронічних обструктивних захворювань, кістозного фіброзу тощо. Також цей прилад експлуатується для передачі в організм ліків, не пов'язаних із патологіями дихальної системи. Така універсальність передбачає наявність різних видів інгаляторів. Вони бувають наступні:

  • Компресорний небулайзер перетворює рідкий лікарський засіб на аерозоль за допомогою повітря або кисню. Такі інгалятори прості, універсальні та транспортують ліки в повній цілісності.
  • Ультразвуковий небулайзер здійснює перетворення медикаменту на аерозоль завдяки ультразвуковим коливанням. Він безшумний, портативний і рівномірно розпилює лікарський засіб.
  • Меш-небулайзер - поєднання компресорного та ультразвукового інгаляторів. Він запозичив найкращі якості обох видів, зокрема портативність, універсальність і високу швидкість розпилення лікарського аерозолю.

У каталозі онлайн-магазину "Ваше Здоров'я" Ви знайдете всі види інгаляторів і комплектуючих. У нашому асортименті знаходиться більш, ніж 130 одиниць даної продукції за доступними цінами. Ми реалізовуємо небулайзери без зайвої націнки, а в нашому магазині проводяться знижки, відбуваються акції та діє система бонусів. Саме тому найбільш вигідно купити інгалятор можна в нас!

Асортимент нашого інтернет-магазину пропонує Вам якісні небулайзери від 21 виробника, серед яких B. Well, Beurer, Dr. Frei, Биомед, Юлайзер тощо. Це - визнані вітчизняні та закордонні торговельні марки інгаляторів зі світовими іменами. Вони вважаються лідерами цього сегменту ринку. І недарма, адже ці бренди зарекомендували себе як досвідчені та креативні виробники найякіснішої продукції. Співпраця з даними велетнями світового ринку дозволяє нам надавати Вам доступ до найкращих інгаляторів.

Уже більше, ніж 20 років компанія "Ваше Здоров'я" займається постачанням небулайзерів, медичного обладнання, продукції для медперсоналу й домашньої аптечки, товарів для реабілітації та профілактики, компресійного трикотажу й ортопедичного бандажу. Досвід і політика, спрямована на задоволення потреб споживача, роблять інтернет-магазин "Ваше Здоров'я" найкращим вибором, якщо Вам потрібно купити інгалятор.