Де купити інгалятор високої якості

Найефективнішим способом доставити лікарський препарат у дихальні шляхи вважається інгаляція. Відповідно, прилад для цього називається інгалятор. Прочитавши цю статтю, ви точно будете знати, який інгалятор потрібний саме вам. 

Інгалятори бувають декількох видів: парові, сольові, ультразвукові, компресорні, ультразвукові-МЕШ. Лікарі рекомендують інгалятори тим людям, які часто страждають від захворювань верхніх дихальних шляхів. Також обов’язково потрібно мати інгалятор, якщо у вас є діти. 

В сольових інгаляторах кристали солі, здобуті в печерах, знаходяться між керамічними фільтрами. При вдиханні кристали змішуються з вологим повітрям, і корисні частки розповсюджуються по дихальній системі. 

Парові інгалятори краще підійдуть для заливання настоїв лікарських трав чи ефірних олій. Пара пом’якшує носоглотку, трахею, горло і допомагає пришвидшити відкашлювання. 

Великою популярністю користуються саме компресорні інгалятори, адже вони здатні перетворити лікарський розчин в аерозольну хмару. Проте вони підходять лише для аптечних розчинів, а не домашніх настоїв. Однак є й винятки: це, зокрема, модель Flaem Nuova. Там є додаткова камера і три режими розпилення, що дозволяє ефективно використовувати для інгаляцій олійні розчини. 

Інгалятори з МЕШ-технологією працюють завдяки ультразвуку низької частоти і сітці-мембрані. Використовувати для інгаляції можна все. Як перевага - ультразвук не руйнує корисні речовини. Такий тип можна вважати найсучаснішим. Він працює повністю безшумно, не використовує багато електроенергії, може працювати від 2-4 АА-батарейок. Дехто навіть носить їх в кишені. 

Дієва інгаляція завжди передбачає використання маски, мундштука або назальної канюлі. Під час вибору інгалятора потрібно чітко розуміти, де він буде використовуватись та які ліки ви плануєте заливати у інгаляторну ємність. 

Якщо ви досі шукаєте, де купити інгалятор високої якості, то зверніться до спеціалістів інтернет-магазину "Ваше здоров’я". Ми допоможемо підібрати інгалятор саме для ваших потреб. Шукайте більше інформації про кожну модель на нашому сайті. 

І не забувайте, що, як і будь-яка медтехніка, інгалятор потребує правильного догляду. Мити розпилювальні камери потрібно лише теплою проточною водою. Сітка для розтирання в МЕШ-інгаляторах дуже ніжна, тому варто дотримуватись інструкції і поводитись із приладом досить обережно. 

Ми пропонуємо лише вигідні умови співпраці, доставки та оплати.

Щоб замовити товар, просто додайте його в корзину і ми вам зателефонуємо!